Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@narrvany: pograj najpierw w coś, co nie wymaga super precyzji. W takim overwatch w przypadku większości postaci mam wrażenie nie jest to super ważne. A zawsze to jakieś obycie w szybkiej grze.
Taką łaską grając w ogóle można grać nieźle nie celując za bardzo w konkretne miejsce, bo promień leczacy się przykleja do postaci :-)

W back 4 blood jest domyślnie dość agresywne wspomaganie, bo tu kompletnie nie chodzi o precyzję.
  • Odpowiedz
@narrvany: wspomaganie celowania ustaw na standardowe i dynamiczne jest najbardziej popularne i imo sprawdza się najlepiej. Jak masz pada bez dodatkowych łopatek z tylu ani nie grasz chwytem „claw” to spoko jest zmienić schemat sterowania na np Taktyczny Bumper Jumper. Musisz ustawić martwą strefę drążków, najlepiej jak najniższą możliwą, na necie są poradniki jak sprawdzić jaka będzie ok (dla każdego pada jest inna strefa, im starszy i bardziej zjechany pad tym
  • Odpowiedz
@narrvany: ja polecam pada z lopatkami (ja mam elitke). No i grac, grac i grac. Co do czulosci, ja akurat mam 7 i 7 (ads 1.0). Dodatkowo wspomaganie black ops.

Co do nauki, tez mozesz sobie odpalic np. dmz i tam na boty potrenowac.
  • Odpowiedz