Wpis z mikrobloga

@kaef_v2: raz że złe wiertło, dwa pewnie z lidla albo biedronki. Raz zrobiłem ten błąd, tymi wiertałami to się możesz co najwyżej w uchu podrapać albo w dupie ale nie zrobić dziurę w czymś innym niż plastik albo drewno.
@kaef_v2: Czyli to ty jesteś tym #!$%@?ącym sąsiadem, który jedną dziurkę wierci godzinę bo to najpierw wiertło się #!$%@?, potem mu się to wiertło kręcone przez gówno-wiertarkę ślizga jak #!$%@? i od tego pisku na cały blok #!$%@? można dostać.

Taka rada - wiertarka z udarem i wiertło do betonu #!$%@? i się wierci w 5 sekund.
@kaef_v2 czy to kombo: wkrętarka plus wiertło do metalu?

Jak używasz nieodpowiednich narzędzi to nie dziw się że takie są efekty
¯_(ツ)_/¯
bez wysiłku?


@piolem: Tak, odpalasz udar przykładasz do ściany i musisz tylko trzymać w miejscu, nie trzeba za bardzo naciskać, udar robi to za ciebie. Przy zwykłej wiertarce skok udaru i siła jest tak mała że musisz naciskać mocno w kierunku ściany i ręce na tym cierpią bo wibracje ostro oddają.
Greg36 - > bez wysiłku?

@piolem: Tak, odpalasz udar przykładasz do ściany i musisz...
@kaef_v2: #!$%@? jeszcze wkretarka i juz o tym wiertle to gadali XD gdziesz ty sie #!$%@? uchowal xD
ta, wiem ze taka wkretarka ma tryb wierecenia bo mam wkretarke sam XD ale to jest do gowno robotek