Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem załamany. Nie widzę żadnych perspektyw na lepsze jutro. Z jednej strony szukanie pracy gdzieś w mieście, tylko że jedyne na co będzie mnie stać to wynajem pokoju i tak będę musiał zyc od wypłaty do wypłaty, no i dodatkowo wiemy jaka jest obecnie sytuacja z #wynajem . Znając moje szczęście to znalazłbym robotę, ale nie zdazylbym ogarnac jakiegoś lokum na start. Ale chociaż szanse na poznanie jakiegoś różowego paska bym miał większe niż na wiosce. Z drugiej strony dalej #!$%@? w januszexie na wiosce za 3k na rękę, tyle że chociaż mogę odkładać hajs, bo mieszkając z rodzicami i będąc przegrywam nie mam za dużych wydatków. Tylko ze tutaj to na pewno nie mam żadnych szans kogoś poznać, to będzie wegetacja taka jak jest obecnie. Praca-dom i weekendy patrzenie w monitor. Choviaz będąc przegrywem w głowie, watpie żeby moja sytuacja się magicznie odmieniła w mieście. Wszystko miało być inaczej po szkole, a czuje, że to był jednak najlepszy etap mojego życia.
#zalesie #wychodzimyzprzegrywu #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638e2f2d5adff1f3a51a2ed8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli jeszcze nie wyruszyłeś z rodzinnego domu, nigdy nie przestałeś być dzieckiem, A JUŻ STWIERDZASZ ŻE NIE MASZ PERSPEKTYW?!

Nic się magicznie nie zmieni, ale już na pewno nic się nie ma szans zmienić jeśli rezygnujesz z wyścigu przed startem.
@DzikiJelonek: to się wpakowałeś. Pomijając, że nie chce mnie się wierzyć w tak niską ratę hipoteki, bo zdolność samemu i tak była marna, a raczej worka gotówki na wkład własny nie miałeś. Jak można pakować się w kredyt przy takich zarobkach? Robisz za darmo...
@DzikiJelonek: Szczerze mówiąc ja mam mieszkanie ale w moim przypadku to była sytuacja jeden na milion pod względem ceny. A tobie bym radził zostać z rodzicami i często robić spierdotripy żeby odejść od kompa.
@vader8998: nawet jeśli to z czego remontować? Przecież jedząc, płacąc rachunki i krechę miesięcznie nie zostanie nawet na puszkę farby, a ten gruz trzeba wyremontować. Serio wy tak żyjecie w takiej beznadziei? Granice pozamykali czy brakuje odwagi i chęci? Osobiście #!$%@?łbym choćby śmieci zbierać z ulicy na zachód i w rok odłożył na remont.