Wpis z mikrobloga

Kiedy zaczynałem podróż zwaną narkotykami. Wyobrażałem sobie to w taki sposób że po prostu wsiadam do autobusu, siadam na miejscu pasażera, a narkotyki zrobią całą reszte. I faktycznie na początku tak było, nie martwiłem się o nic. Jednak z czasem gdy uświadomiłem sobie że ta podróż troche sie przedłuża, doszło do mnie że lepiej żebyśmy zamienili sie miejscami. I tak juz od wielu lat podrozujemy razem i swietnie sie dogadujemy :)

I tym sie właśnie #!$%@? różnimy. Ja mam tego świadomość, a ty zawsze bedziesz błądził po omacku i ciebie to bedzie w pewnym momencie przerastało.
Nawet jakbys chcial to i tak przyjdzie ten moment w ktorym przestaniesz ogarniac i zaczniesz krzyczeć "mam dksyć, chce wysiąść"

#narkotykizawszespoko
#nacpanyprochami
  • 19
@Mariusz_Drugi: xD nawet mi sie tego nie chce komentowac troche, po 30tce jestem, dorastalem w czasach gdy mefa byla legalnie dostepna w sklepach z dopami, widzialem, obserwowalem, sam sie tez troche bawilem, i widze jedno

tacy kierowcy jak ty, ktorzy mysla ze wszystko jest pod kontrolą, a dziwnie konczą, z reguly wcale nie tragicznie, ale zazwyczaj, po dosyc ostrej jezdzie bez trzymanki (to tyle jesli chodzi o kontrole)
jakos sie odcinają
@Mariusz_Drugi: te kierowca, a ty sprawdzales czy to przypadkiem nie jest autobus pietrowy, a ty siedzisz na gorze z przylepiona do szyby plastikowa kierownica?

Jak sie zmiele za bardzo fetą to ludzie na ulicy mi dokuczają.

Moze mi ktos powiedziec co na celu ma to wycieranie nosa? Ja mam swoja interpretacje, ale zastanawiam sie co kieruje ludzmi ktorzy to robią.

Wiem tylko tyle że ci ludzie wierzą że ja nie mam
@Mariusz_Drugi:
tak mi się to skojarzyło

Stoję sam cały czas w jednym miejscu

Bo wysiadłem z pociągu Który miał ostatnią stację Gdzieś przy Twoim sercu

Albo ktoś mnie wyrzucił Nie pamiętam Albo zabrakło w wagonie tlenu

Albo po prostu za bardzo Po drodze skupiłem się na swej podróży celu

Nie ważne, nieistotne Teraz do meritum chwil Których nie zamienię w widmo

Już na dworcu parokrotnie Pomyślałem, że ten cug Może zawieźć
JakisLeszek - @MariuszDrugi: 
tak mi się to skojarzyło

Stoję sam cały czas w jedny...