Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jakaś prze #!$%@? genialna nauczycielka postanowiła się #!$%@?ć z grupą bachorów do autobusu w godzinach szczytu, nie dało się za #!$%@? wyjść na moim przystanku, musiałem kilka dalej przejechać aż te wszystkie dzieciozordy #!$%@?ą łaskawie w #!$%@?, prawie się na pociąg spóźniłem #!$%@? ja #!$%@? (°°
#przegryw #trzymajciemnieboniewytrzymie #nauczyciele #dzieciohejt
  • 10
@jwayne: Po #!$%@? mi samochód, skoro do wojewódzkiego na uczelnię jechałbym co najmniej 30 minut dłużej niż pociągiem, sterczałbym bez sensu w korkach i jeszcze musiałbym wywalać regularnie kasę na utrzymanie tego gruza już nie mówiąc o chorendalnych kosztach paliwa, gdzie bilet w jedną stronę kosztuje mnie 9 zeta, a za taką samą przejażdżkę autem musiałbym wybulić przynajmniej stówę
A no tak, zapomniałem, normiki nie potrafią myśleć inaczej niż narzuconymi schematami,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szumimiwelbie: ale to trzeba byc ciota zeby przejechac pare przystankow dalej bo jakies dzieci stoja xD albo drzesz jape ze ej wypad bo wysiadasz do ich opiekunki a jak nie dziala to na chama sie przepychasz, ale nie mirek, mirek drży i boi sie NORMANOW xD
@Gamling: Gdyby to były same bachory przede mną, to bym się przepchał na łatwości, już raz miałem taką sytuację (nawet gorzej było, bo aż 2 genialne nauczycielki wpadły na ten sam pomysł)
Problem był taki, że przez te dzieciaki wszyscy inni ścisnęli się i zebrali na samym środku autobusu, człowiek przy człowieku, od przeciwnej ściany aż do drzwi, ja niestety stałem przy tej ścianie, nawet jakbym próbował i tak bym nie