Wpis z mikrobloga

Wiem juz, ze na sklepach online jest to obejscie z pelnomocnikiem przy zamowieniu #tyton online, ale na #allegro trafilem na taki oto opis: UWAGA !!! #cygara I CYGARETKI SPRZEDAJEMY WYŁĄCZNIE DLA FIRM, KTÓRE UDOSTĘPNIĄ NAM SWOJE DANE I ZGODZĄ SIĘ NA WYPISANIE FAKTURY NA KUPIONE CYGARA.

Podobno nikt nipu itd nie sprawdza, ale jak to jest na #alledrogo ? Jakis osobnik fizol probowal tam kupowac kopcenie? Czy tam jednak sa bardziej obsrani i tylko dzialalnosc albo smierc?

#palenie #papierosy
  • 14
@l_Grela_l: Hmm, tyle, ze wlasnie konsultantka z czatu cigarro rzucila " oczywiście jest taka możliwość- proszę jednak pamiętać, że w przypadku zakupu wyrobów tytoniowych wymagane jest wystawienie faktury na firmę." Chyba, ze ona po prostu gowno wie, jak jest czy tak se pisze, bo maja ja na monitoringu, wiec musza byc biale rekawiczki, a posrednik i tak sie tym zajmuje. Na to wyglada
@JackBauer666: no tak - wystawiana jest faktura na firmę pośrednika, który "kupuje w Twoim imieniu" i dostarcza pod Twój adres
Wielokrotnie kupowałem w ten sposób u nich przez neta i często też u nich stacjonarnie w Gdańsku jestem, więc firma legit, nie robią w #!$%@? na tym.
@l_Grela_l: Dzięki, zapamietam, ale najpierw trzaby jaka szmule wyczarować tam na miejscu, zeby "przy okazji se zakurzyc" :P Znajomego mam w Szczecinie to musze se taka trase kiedy zrobic. A jeszcze mam korony czeskie drobne do wydania, bo sie spoznilem z wymiana (banki bodajze do lipca wymienialy i nie wiem, czy nie czasem tylko czeskie).

Moze mi sie wydaje, ale chyba najekonomiczniej to fajki mi wychodza, bo cygaro to juz trza