Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najlepsze? że my faceci(czy jakaś część) wspieraliśmy kobiety jeśli chodzi o aborcję czy podobne rzeczy.. a teraz niektóre kobiety(powtarzam niektóre) są za tym byśmy szli do woja bo tak powinno być( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla mnie powinni zrobić obowiązkowe ćwiczenia również dla kobiet. Już widzę te demonstrację w Warszawie

#polska
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 14
@Loscompanieros jak kobiety mają Was wspierać jak wy je atakujecie na wykopie ?Jeszcze krzycząc jak przekupki na targu. Mam wrażenie że niebieskie byłyby zadowolone gdyby to różowe c poszły do wojska. I o to tu chodzi. A nie o sam przymus sensu stricte - czyli typowe p0lactwo w zachowaniu.
@szynszyla2018: kto je atakuje? napisałem w nawiasie, że niektóre kobiety. A ty zaliczasz jakąś część wykopków do całej populacji facetów w Polsce. Niezłe robisz fikołki, tak - kobiety również powinny iść na ćwiczenia do wojska i byłbym zadowolony wiedząc, że mają odpowiednią wiedzę czy zdolność w czasie kryzysu.
@szynszyla2018: W większości to zalali odnośnie powołania dla mężczyzn, a to, że ktoś sobie wrzuca jakiegoś mema(sam wrzuciłem gdzie pisze "niektóre" dziewczyny-żartobliwie) to nie możesz generalizować wszystkich mężczyzn.
Mam mamę, siostrę, babcię i wspierałem kobiety jeśli chodzi o aborcję, chociaż nikt mnie o to nie prosił, bo "Twoje ciało Twój wybór" i nie powinno się narzucać chorych przymusów. Ja nie proszę kobiet o wsparcie bo tak naprawdę to same powinny wiedzieć,
To czego sie czepiasz, nie ma logicznego sensu.

My faceci (jakaś część) wspierała kobiety, a teraz (niektóre kobiety) są za tym żebyśmy szli do wojska.

Czyli gdzie problem? Tak samo jak w czasie protestów kobiet, ogromna część mężczyzn nabijała się z julek, albo wyzywała kobiety od morderczyń, tak samo teraz dużo kobiet chce wysyłać Was do wojska. Gdzie tu zdziwienie? Gdzie tu ta niesprawiedliwość. Ja już pisałam kilkukrotnie, wyjdźcie na ulice jak
@szynszyla2018:
- bądź kobietą
- moje ciało moja sprawa
- nie grozi ci nigdy szłużba wojskowa
- głosuj i nawołuj do przywrócenia służby dla męzczyzn jak połowa kobiet w kraju
- faktycznie powołano prawo na to pozwalające
- faceci się oburzają na kobiety. Na te popierające i na te u władzy
- jak możecie się oburzać na kobiety przecież one nie będą was teraz popierały

Tak. Bo poparcie lub nie kobiet
my faceci(czy jakaś część) wspieraliśmy kobiety jeśli chodzi o aborcję czy podobne rzeczy


@Loscompanieros: No i analogicznie "jakaś część" kobiet wspiera mężczyzn jeśli chodzi o sprawę poborów. Reszta się z was śmieje, jak druga część z was się śmiała z tematu strajków aborcyjnych. Równość. To kiedy wychodzicie na ulice? ( ͡° ͜ʖ ͡°)