Wpis z mikrobloga

Czy uważacie, że kobiety powinny mieć prawo uprawiać seks w tak młodym wieku? Mam na myśli poniżej 27 roku życia. przecież tak młode dziewczęta nie myślą racjonalnie dobierając sobie partnerów seksualnych. Często nieświadomie wybierają osoby nieodpowiedzialne, takie, z którymi z góry wiadomo, że nie spędzą reszty życia. Ale one tego nie wiedzą, zaślepione hormonami brną nierozsądnie ku nieodpowiedzialnej knadze, która rządna jest jedynie ejakulacji.

Nie sugeruje oczywiście, aby czegokolwiek komukolwiek zabraniać, uważam, że kobiety powinny mieć takie same prawa jak ludzie. No ale nie oszukujemy się - kobieta służy do rozrodu, a nie jako worek na spermę.

Pokłosiem takiego przyzwolenia na uprawianie seksu przez młode kobiety jest fakt, iż normalni i porządni ludzie jak my, dostają wybrakowaną padlinę na żonę (mającą trzech, czterech lub nawet więcej fiutów na koncie). To nie jest fair w stosunku do męża.

Jako, że żyjemy w cywilizowanymi społeczeństwie, jedyne rozwiązanie problemu, z jakim borykają się kobiety jest edukacja oraz ścisła kontrola. Monitorowanie, kogo kobieta dopuszcza, a kogo nie. Bo wiadomo, może się zdarzyć, że w młodym wieku trafi na wartościowego mężczyznę jak my, wtedy można by zezwolić na kopulacje.

P.S.
Wyeliminowalibyśmy również dewiacje typu ONS

#blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski

  • 19
mam nadzieję, że żadna kobieta nigdy na Ciebie nie trafi...


@parawodna: kobieta ze mną będzie miała jak w raju. Zapewnię jej możliwość realizacji wszystkich kobiecych potrzeb, po za rozrodem oczywiście. Będzie miała zmywarkę, solidny sprzęt AGD oraz zapewnie jej wszelkie niezbędne narzędzia prac porządkowych w domu.
Tylko ja w zamian też mam oczekiwania. TABULA RAZA - podstawa. Realizacja męskich potrzeb seksualnych - dwa. Dbanie o ciepło domowe oraz czystość w pomieszczeniach
@N-Avoie Uważam, że kobietom w dniu 15 urodzin powinno się komisyjnie w obecności co najmniej 6 mężczyzn w tym 2 męskich członków rodziny zaklejać tzipy taśmą i odklejać tę taśmę (również komisyjnie) w dniu 27 urodzin
@N-Avoie większość tych młodych kobiet jest wykorzystywana przez mężczyzn którzy obiecują to samo co ty i uwazaja się za wartościowych mężczyzn xd jak bym raczej szukała przyczyny w waszej płci, że ci faceci co im tylko ruchanie w głowie zabierają wam wszystkie dziewczyny xd
większość tych młodych kobiet jest wykorzystywana przez mężczyzn którzy obiecują to samo co ty i uwazaja się za wartościowych mężczyzn xd jak bym raczej szukała przyczyny w waszej płci, że ci faceci co im tylko ruchanie w głowie zabierają wam wszystkie dziewczyny xd


@chwila: milcz kobieto, kto Ci głosu udzielił