Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@SynMichaua:

To są poważne pytania na które chciałbym znać odpowiedź. Bo robicie sobie jaja z sprzątaniem rejonów, kręceniem wora, a ludzie boją się nieznanego. Nikt nie wytłumaczył nam, rezerwie pasywnej, o co #!$%@? chodzi.


Ale ty nie pytaj @wolskiowojnie o takie rzeczy, bo on nie ma o tym zielonego pojęcia. Zrobił wielkie oczy, kiedy usłyszał, że mogą go powołać na 90 dni ćwiczeń xD. Tak to jest kiedy o wojskowości wypowiada
@wolskiowojnie: nawiązując do wpisu z samej góry prosiłbym również o informację - DO CZEGO przyda się to szkolenie

- w 30 dni uczynią z kogoś żołnierza?
- w 30 dni nauczą obsługi broni (OBSŁUGI, a nie gdzie jest spust)?
- w 30 dni powiedzą coś o taktyce?
- w 30 dni nauczą o pierwszej pomocy?

Ludzi wkurza przymus ale ludzi wkurza BEZUŻYTECZNY przymus. Polecam porozmawiać jak wyglądają takie szkolenia w Szwajcarii
Ale naprawdę na jednostkach nie ma już sadystów


@wolskiowojnie: to teraz się zastanów 10 razy - dlaczego?
Jak się zastanowiłeś to przeczytaj dalszą część:

Nie ma JUŻ sadystów bo uwaga uwaga - teraz osoby na szkoleniach to niejako pracownicy. Taka osoba CHCE tam być i może się zwolnić jak z każdej roboty. Dlatego z czysto logicznego punktu widzenia - gnębienie takich ludzi to 100% idiotyzm.
W momencie gdy na szkoleniach znowu
@marv0oo

W momencie gdy na szkoleniach znowu będą NIEWOLNICY, którzy NIE CHCĄ tam być i NIE MOGĄ się zwolnić, to znowu obudzą się ci sadyści bo będą mieli idealny materiał do gnębienia. Mogą takiemu NAPLUĆ W TWARZ, a on nic nie zrobi, bo jest NIEWOLNIKIEM zmuszonym, żeby tam być.

Powiem więcej, oni nie będą mogli być sadystami tylko będą musieli nimi być. System niewolniczy tego wymaga, trzeba zdusić wolę niewolnika i zastraszyć
@prawiedobrze: klasyk. Najśmieszniejsze jest to że 99% osób wyżej w WCRlotku nie trafi po pula roczna jest dość mała. Będą sobie spokojnie żyć i wsio. Problem dotyczy niewielkiej grupy ludzi. I mnie bo jak znam życie to jakiś śmieszek w WCRze dla przykładu mnie zagarnie xD dlatego ja już nawet się śmieje z tego pogodzony z losem że tak powiem.
Oczywiście można jak się dostanie wezwanie MĄDRZE próbować coś z tym
dobra idzesz w pierwszym rzucie. Ktoś jeszcze chętny?


@pss8888: Jak będzie trzeba to pójdę. Sam zresztą od jakiegoś czasu rozważam wstąpienie do wotu, żeby mieć jakieś lepsze przeszkolenie niż te śmieszne 30 dni.

Sorry, ale jak mi ktoś wbije do mieszkania i stwierdzi, że on teraz tutaj mieszka, to go #!$%@?ę z niego, a nie będę szukał nowego lokum.
@Schwarzenberger:

ktoś nas najechał i o tym nie wiemy?

Jak nas
. I mnie bo jak znam życie to jakiś śmieszek w WCRze dla przykładu mnie zagarnie xD dlatego ja już nawet się śmieje z tego pogodzony z losem że tak powiem.


@wolskiowojnie: Będziesz jak polski Girkin xD

A tutaj wyżej mamy masowe odreagowywanie strachu przed nieznanym. Przy czym o ile 90 dni faktycznie położy chyba każdą JDG to 30 dni...no nie wiem...

Sorry, ale chorobowe po np. jakimś groźnym wypadku też