Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że pół wykopu to jednoosobowe działalności gospodarcze, od których zależą losy całego narodu, ale zarazem ich oszczędności można wycenić 21,37 zł. Biznesmeni z kontraktami napiętymi jak majty na dupsku Wellman, którzy boją się wziąć L4 na zapalenie płuc, bo jeszcze przypadkiem zdechną z głodu.

Weźcie się nie ośmieszajcie z tym argumentem, tylko powiedzcie uczciwie, że wam się nie chce iść do wojska. Jeśli ktoś żyje w stałym stresie, że jak zniknie na tydzień/dwa tygodnie to mu się życie wywraca do góry nogami, to jest niestety niewolnikiem.
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tremade: nie chce mi się iść do wojska.

Jak szedłem na 2 tygodniowy urlop, to przez 2 następne miesiące, wychodziły mi jakieś tematy których wspópracownicy wtedy nie ogarnęli, a i jeszcze nie coś by się tam znalazło.

Ale #!$%@? z pracą. Nie lubię przymusu.
@Ignas1415: Masz wypadek samochodowy, w twoją Lagunę władowuje się limuzyna z Szydło na pokładzie, a pracujesz w fabryce azbestu na B2B - jeśli nie masz pieniędzy by zapewnić sobie i rodzenie życie na czas dochodzenia do siebie, to znaczy, że coś jest grubo nie tak z twoją sytuacją finansową.
@Quirang: Uczciwie powiedziane.
@Tremade: dosyć śmieszny argument, bo sugeruje, że bez tej działalności daliby się zamknąć, ale nieszczęśliwie ta jedna rzecz im to uniemożliwia

Trochę jakby Seba podszedł do nich i chciał obrabować z telefonu, a oni by zaczęliby się tłumaczyć, że niestety mają na nim ważne pliki i z tego powodu nie mogą mu go dać xD
@Tremade: od takich spraw jest ubezpieczenie za które place co miesiąc wiesz? To teraz zostaw żonę samą z dwójką dzieci na miesiąc w zimę gdzie ciągle przynoszą coś z szkoły/przedszkola. Chyba coś jest grubo nie tak z Twoją logika. Ja nie mam dwójki dzieci. Taki przykład żeby Twoje szare komórki ruszyły do boju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tremade: Gościu, Ty nawet widocznie nie wiesz, jak wygląda cykl rozliczeniowy w firmie. Poproszę jakiegoś trepa "przepraszam, mogę laptopa włączyć, bo mnie księgowa, kontrahenci, zus i us będą ścigać"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ignas1415: Sam jestem na JDG i rozliczam miesiąc w miesiąc budowę, ale co ja tam wiem xD

A co do tematu, to myślę, że mówimy o poważniejszych, humanistycznych wartościach, a nie walce o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ignas1415: Nie chodzi o pieniadze dlatego uzyles zwrotu "rodzine trzeba utrzymac" typowo wychodkowe robienie kurtyzany z logiki, idz lepiej protestowac a nie siedzisz na wypoku grubasie xD