Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki mam pytanie. Kupiłem stara konsole Xbox 360. Do tego były 2 nieoryginalne pady i jeden oryginalny. Oryginalny działa dobrze, za to te nieoryginalne po włożeniu tych samych baterii na których działał oryginalny pad świeci na czerwono, co to znaczy? W dodatku nie ma tego przycisku łączności przez bluetooth co widać na drugim screenie. Da się coś zrobić, żeby to działało czy niesprawne i do wyrzucenia ?
#xbox360 #xbox #pady #pcmasterrace
Mysciak - Mirki mam pytanie. Kupiłem stara konsole Xbox 360. Do tego były 2 nieorygin...

źródło: comment_1670497308ONWQYeTS35rlMrDVlzRf5w.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Mysciak: Przycisk do połączenia muszą jakiś mieć - zobacz czy gdzieś, np. pod baterią, nie ma modelu napisanego. Wtedy może jakąś instrukcję znajdziesz.
A czerwona dioda nie musi nic znaczyć - nie są oryginalne, więc równie dobrze może mieć po prostu taki kolor.
  • Odpowiedz
@ortalionowy:
Niestety nie było żadnego kabla, a do tych starych padów z xbox360 trzeba specjalną kupić. Właśnie to jest jedyne co mi przychodzi na myśl, żeby kupić tą przejściówkę i zobaczyć https://allegro.pl/oferta/kabel-do-ladowania-pada-xbox-360-play-charge-12701617245 Ale przez te czerwone diody zastanawiałem się czy warto.
Bo nie mogę zrobić zgodnie z instrukcją, bo nie jestem w stanie zrobić punktu 2giego
"W ciągu 20 sekund naciśnij i zwolnij przycisk łączenia na kontrolerze." Bo jak widać na
Mysciak - @ortalionowy: 
Niestety nie było żadnego kabla, a do tych starych padów z ...

źródło: comment_1670499593DgvkjPQtYPtvgeFrjtxyLt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Mysciak: Odbiornik jest uniwersalny, no i w Xboxa jest już wbudowany. Skoro przyciski wypadły (myślałem że w ogóle ich nie ma) to możesz spróbować "ręcznie;" je wcisnąć. Jak, to znajdziesz sobie na necie poradniki.
Możliwe tylko że będziesz musiał rozebrać pady, ale jeżeli zbudowane są jak oryginały, to żaden problem ;)
  • Odpowiedz
Żeby pad zadziałał z odbiornikiem toteż trzeba go sparować.
Ja bym jakimś spinaczem wymacał czy pod tymi dziurkami jest jednak przycisk do parowania. Musi gdzieś być.
  • Odpowiedz
@ZaQ_1: @Zwanek:
Próbowałem macać wykałaczką na boki, w dół i nic nie znalazłem co by łączyło. Więc chyba zostaję właśnie rozebrać i wtedy spróbować poklikać na płytce, może coś będzie, albo ten kabel kupić i próbować przewodowo
  • Odpowiedz