Wpis z mikrobloga

Ludzie, patrzcie co wykopujecie i kogo.

Troll wrzuca znalezisko

https://www.wykop.pl/link/6933845/comment/113020171/

Zostaje zakopane

Dziś wrzuca to samo z innego świeższego konta

https://www.wykop.pl/link/6934735/bandera-zastepuje-puszkina-w-miescie-na-ukrainie-zmieniaja-nazwy-ulic/

Zostaje wykopane.

W komentarzach plugawie obraża polskich ochotnikow walczących z azjatycką ruską dziczą, a wy go nagradzacie główną.

@Sromota

Polscy najemnicy, trudniący się zabijaniem za dolary, zginęli zabijając za dolary. Żadni z nich bohaterowie - głupcy i chciwi płatni zabójcy, psychole, którzy zostawili swoje żony, matki i dzieci, by zabijać za pieniądze na obcych wojnach, kręcąc sobie przy tym filmy na tiktoka.Kiedyś to zrozumiecie dzieciaki


#wojna #rosja #ruskimir #ukraina #ruskieonuce #propaganda #onuce #onucowewpisy
  • 15
@BayzedMan: panie Ukraiński Troll, szanuje pana prace ale chce podkreślić jedno. Jeśli Ukraina chce budować swoją tożsamość narodową na banderowcach i kolorach OUN-UPA to niech od razu #!$%@? do kacapii, a moze Turcji albo Niemiec. Bo w Polsce nie bedzie miała czego szukać. Polacy zdania nie zmienią i nigdy nie zaakceptują mitu banderowcow jako bohaterow. https://www.youtube.com/watch?v=l_YzF1VUKNk Tym bardziej, że zarówno zwykli Polacy jak i zwykli Ukraincy nie znaja historii wołynia i
@kjungst: Nie wiem czemu to piszesz do mnie, ale ja nie mam nic wspolnego z ich decyzjami.
Kazdy narod uczy sie innej historii swojego kraju i ona sie rozni miedzy krajami, dlatego powazni politycy nie tworza polityki w oparciu o historie tylko o terazniejszosc, bo inaczej mozna skonczyc jak wegry z niczym. Niemcy np uwazaja, ze zachodnia Polska nalezy do nich, czy to oznacza ze mamy wyjsc z unii i sie
@szurszur:
Te onucowskie śmiecie starają sie narzucić narrację, że Ukraińcy są dumni z rzezi lachów i dlatego nadają ulicom imiona przywodców upa.

Mały i pomijany szczegół jest taki, że jesli już są dumni z upa, to dlatego że walczyli z ruskimi ludobójcami, którzy kilka lat wcześniej urządzili na ukrainie klęskę głodu, ktora pochłoneła 6 milionów ofiar, a o haniebnych rzeziach na Wołyniu nawet nie wiedzą i i nie mają świadomości, że
@Kierowca-ufo: @BayzedMan: Banderyzm jest dla Polaków bardziej niebezpieczny - bo szowinizm ukraiński ma antypolskie ostrze. Innymi słowy: antypolonizm jest integralną częścią tej ideologii. Kacapstwo po prostu chce, żeby Polacy się ich słuchali, być może nawet w tym celu gotowi są pozabijać polskie elity - ale wielkorusyzm nie jest organicznie antypolski, a banderyzm JEST.
decyzjami.

Kazdy narod uczy sie innej historii swojego kraju i ona sie rozni miedzy krajami, dlatego powazni politycy nie tworza polityki w oparciu o historie tylko o terazniejszosc, bo inaczej mozna skonczyc jak wegry z niczym.

Polska robi to co robi, bo widzi korzysci z posiadania sojusznika w przyszlosci w europie, ale to trzeba miec przynajmniej 90 punktow IQ zeby to zrozumiec. Sprawy historyczne zostaw historykom i srodowisku akademickiem


@BayzedMan: jo