Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe wreszcie sie za Was wezmą. Siedzicie tu i narzekacie jak to wszyscy są źli, nikt nie potrafi Wam pomóc, zamknięci w pokojach, piwnicach. Kobiety złe bo Was nie chcą, psychologowie źli bo juz stracili do Was siłe, rodzice źli, ludzie ktorzy maja lepiej od Was źli. Wszyscy źli to wreszcie w końcu traficie na tych dobrych, ludzi ktorzy nie bedą sie z Wami cackać i zrobią z Was prawdziwych mezczyzn dzieki czemu wyjdziecie na ludzi, czy tego chcecie czy nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 15
@Sloneczko: Z całego tego dziwacznego strumienia świadomości jaki przelałes do tego posta moim zdaniem szczególnie powinnes skupic się na wymienionym w nim psychologu i jak najszybciej się z jakimś skontaktowac xD
@Koner1391
@JustTheDude
@piter555
@Hellgard no napewno ich zycie sie zmieni, z nieciekawego spania do 16, zbijania bąków, grania w gierki, braku kontaktu z drugim czlowiekiem, cyckiem znienawidzonej matki przytknietym pod nos na wstawanie o 5.30 zaczynania dni od rutyny, wysiku fizycznego, normalnego jedzenia, kontaktuz innym czlowiekiem ktoey nie bedzie sie nad nim spuszczał jak tutaj inne przegrywy tylko trzeba bedzie go sluchac. Tak, uwazam, ze te 30 dni odmienią ich życie. Z
@Sloneczko: mnie nie wezmą, jestem alkoholikiem w trakcie terapii, nawet jak skoncze terapie to w razie wqezwanie dzwonie do lekarza i mówie "Stachu napiłem się" i cyk zaswiadczonko o niemożliwości odbycia cwiczen ze względów zdrowotnych.
@Sloneczko: Nie, nie lece, juz to ustaliłem w wiarygodnym zródle dzisiaj że alkoholików w trakcie terapii będą odraczac do bliżej nieokreślonego terminu ale na pewno nie przed końcem terapii, a jak pisałem wyżej wznowienie terapii i uzyskanie zaswiadczenia o jej trwaniu to kwestia jednego telefonu.