Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam remont w mieszkaniu, ekipa robi łazienkę. Dziś dowiedziałem się, że w toalecie chcą spłukiwać jakieś resztki po układaniu płytek, chyba fug? Pomijając kwestie ekologiczne, to czy to nie grozi zapchaniem rury u mnie albo co gorzej - w pionie? Mieszkam na wysokim piętrze. Podobno każdy tak robi, nic się nie dzieje, serio? #mieszkanie #remont #remontujzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63923f2f2665a775f25cf3f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: w bloku w ktorym kupiłem mieszkanie była taka sytuacja jakis 3 msc po odbiorze mieszkania jak sie zaczęli remontowac. Zapchali kolanko na -1 i całe nieczystości wyszły pierwszym możliwym miejscem do wyjścia czyli u kogoś w mieszkaniu na parterze. Całe mieszkanie zalane odchodami, mieszkanie oczywiscie juz w finiszu remontu.
@ksiak gruz tam gdzie trzeba, zasypać kanał, podbudowa pod dom/drogę itp. Myślisz że w pszoku, on magicznie znika? Jest ponownie wykorzystany jako budulec, bądź podstawa pod wypełnienie. Jak co.