Wpis z mikrobloga

Przed chwilą podczas nurkowania w moim Fw 190 na Ground RB, zostałem zestrzelony artylerią na wysokości 1.1km. Powinienem to zgłosić do supportu, czy do Thunder Show? XD
...To już drugi raz w tym tygodniu. XD
#warthunder
  • 8
@filip8192: do 155mm masz proxy, sam ostatnio akacją zestrzeliłem trzy samoloty w bitwie, to wbrew pozorom jest dość łatwe, nawet więcej im jesteś dalej tym lepiej dla artylerzysty bo amunicja uzbraja się dopiero po przeleceniu 300m
chyba, że mówisz o artylerii tej wzywanej xD to no bywa czasem


@MatPL1122: @pewniecham: Właśnie piszę o tej wzwywanej, tych pocisków zbliżeniowych, a nawet konwencjonalnych czołgowych bym się tak nie dziwił(samemu często mi się zdarza coś tak zestrzelić). Pocisk był całkowicie niewidzialny(nie mylić z bez-tracerowym), aż musiałem sprawdzić w powtórce, i oznaczenie po zniszczeniu było te od artylerii wzywanej, i Shermany nie mają amunicji zbliżeniowej.
mało tego jak latasz po mapce na naziemnych realistycznych, to da się znaleźć te npc artylerie które strzelają, no w zasadzie to zobaczyć ich ikonki, bo są za daleko.


@MatPL1122: CO?! Gram 2 lata i nigdy czegoś takiego jeszcze nie widzałem i teraz dowiaduje się o czymś takim od Ciebie. XD Jak mogę je znaleźć w takim razie? Lekka artyleria z WWII raczej nie powinna być dalej niż kilkanaście, a raczej
@filip8192: po popstu jak lecisz to wypatruj ikonki takiej jak od jednostki npc w powietrznych rb, powinny być dwie dla obu stron, dość łatwo je wypatrzeć na mapce Japonia z tego co pamiętam, ale i tak nie da się do tego dolecieć.

Silnik gry wymaga, że każdy pocisk musi być z czegoś wystrzelony, zrobili arcie nierealne staty tak, żeby była schowana przed graczami i robi skrytą robotę