Wpis z mikrobloga

  • 22
Podsumujmy argumenty obu stron:
Za poborem:
+ poprawa bezpieczeństwa państwa
+ zdobycie wiedzy niezbędnej w razie konfliktu
+ odstraszanie przeciwnika solidnym przygotowaniem

Przeciw:
- materac jest twardy
- pobrudzę się błotem
- mama nie trzyba za rękę przy zasypianiu
- kredyt mi padnie, bo kilka dni nie będzie mnie w domu
- nie można chodzić w damskiej bieliźnie
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 40
  • Odpowiedz
@Topia XD przecież za nim Rosja będzie w stanie coś nam zrobić, to minie pokolenie, jeśli w ogóle, ludzie zdążą zapomnieć/wyjechać/zestarzeć się, za to przejdą kręcenie wora i zostaną przymuszeni do bycia gotowym na pomaganie przy klęskach żywiołowych. Wielki plan palenia pieniędzy, jak wszystko co robi ten rząd.
  • Odpowiedz
+ zdobycie wiedzy niezbędnej w razie konfliktu


@Topia: zdobycie wiedzy z zakresu picia wódki, ścielenia łóżka 20 razy pod rząd bo kapral ma zły dzień, czy kopania rowu od tego drzewa do wieczora

+ odstraszanie przeciwnika solidnym przygotowaniem


Wystroiłeś się jakbyś chciał się #!$%@?ć z drugą armią świata, a tymi poborowymi można co najwyżej #!$%@?ć Białoruś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Topia: to idź na obowiązkowe ćwiczenia w podcieraniu dupy na oiomie staruchom, przyda Ci się, czy boisz się że sobie rączki pobrudzisz?
  • Odpowiedz
+ poprawa bezpieczeństwa państwa

+ zdobycie wiedzy niezbędnej w razie konfliktu

+ odstraszanie przeciwnika solidnym przygotowaniem


@Topia: wystrzelenie 10 kapiszonów tygodniowo nie poprawi bezpieczeństwa państwa
  • Odpowiedz
@Topia No faktycznie, nauka musztrowego maszerowania, równego ścielenia pościeli i wysłuchiwanie wrzasków i wyzwisk patusów z zaburzeniami osobowości którym odwala od odrobiny władzy da mi wiedzę niezbędną w razie konfliktu xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sandal równie dobry argument jak twój. Nikt nic sensownego nie może sklecić, tylko ciągle "no to idź", "chcesz to idź".
Nikt nie umie mi odpowiedzieć co jest takiego strasznego w tym ćwiczeniu. Zresztą na waszym miejscu bym chciał tam iść, bo w razie konfliktu lepiej mieć prawie zerowe pojęcie, niż zerowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Topia: noc #!$%@? nie jest strasznego, po prostu tam nie mam iść ochoty na siłe, kto chce to niech idzie, co w tym jest trudnego do zrozumienia?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Topia: Bezpieczeństwo państwa XD Wartość bojowa poboru a zawodowych to taka jak pospolitego ruszenia do husarii, a nawet gorsza bo pospolite ruszenie to szlachta z ok wyposażeniem i treningiem xD
  • Odpowiedz