Wpis z mikrobloga

Właśnie wyszedłem z WCR.

Po wczorajszym wystąpieniu Brysia sami nie wiedzą o co chodzi xD

Nie dostałem, żadnej karteczki do wypełnienia, termin ćwiczeń jest odwołany, nie wiedzą kiedy będzie wiadomo jak mają one wyglądać, dlatego dzisiaj tylko prosili o podanie danych takich jak wykształcenie, wymiary, prawo jazdy, stan cywilny, żeby mogli sobie uaktualnić bazę danych osobowych. Po tem spytali o zainteresowanie ewentualną służba, teraz zasadniczą lub w przyszłości szkoleniami krótkoterminowymi.

Także wykopki, udało nam się, dzięki tej małej aferce, którą rozkręciliśmy coś się ruszyło. Pani w WCR przyznała, że to przez ostatnie oświadczenia prasowe i wypowiedzi osób z CWCR oraz Brysia zmieniono stanowisko i czekają teraz na nowe wytyczne w sprawie ćwiczeń cywili.

Dla malkontentów, to nie stało się samo z siebie, bo @59b862cef4 jeszcze niedawno wrócił z wezwaniem na ćwiczenia, a mi dzisiaj podziękowali za wypełnienie ankiety osobowej i wypuścili, także warto było grzać temat.

Brawo my!

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #afera #wykopefekt #wojsko
  • 103
Także wykopki, udało nam się, dzięki tej małej aferce


@beeeitch: Wygraliśmy bitwę, ale nie wojnę.

PiSowskie miernoty wciąż mają uchwalone skandaliczne przepisy, pozwalające zamykać im w koszarach każdego mężczyznę z kategorią A w koszarach na 90 dni, co roku.

Nie traćcie czujności. Uda nam się, gdy zmienią prawo. Do tego momentu trzeba o tym przypominać, grzać temat. Za rok wybory, a głosy #!$%@?*onych mężczyzn MUSZĄ być słyszalne.

Jeszcze raz apeluję -