Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, sprzedałem dwa miesiące temu samochód. Od tego czasu przesiaduję dzień w dzień na otomoto i olx i szukam czegoś dla siebie. Czy naprawdę na rynku używanych jest tak źle? Pamiętam, że rok teku latem miałem na oku sporo ciekawych ofert, teraz nie ma nic. Jest taka beznadziejna sytuacja ogólnie, czy może po prostu jesień / zima to taki moment, w którym nikt niczego nie sprzedaje i lepiej poczekać do wiosny?

Szukam jakiegoś fajnego coupe w budżecie 50-60k. Wymyśliłem sobie Infiniti G37, ewentualnie Genesis Coupe. Obejrzałem parę egzemplarzy i w każdym coś nie tak. Alternatywnie byłem też obejrzeć Audi A5 i też egzemplarz był wątpliwy (objawy popowodziowe).

Jestem tak poirytowany, że chciałem kupić jakiegoś gruza za 4k w gazie, ale praktycznie same trupy, to pomyślałem, że dołożę trochę więcej na coś bardziej zadbanego i dobiłem już do ponad 10k. Coś tu jest nie tak.

Przy okazji może ktoś jeszcze podsunie mi jakąś alternatywę dla g37? Miałem wcześniej e92 320i i myślałem nad kupnem polifta z trzylitrowym r6. Ogladalem jedno 335i, przejechałem się i pomijając, że auto okazało się mocno zaniedbane w środku i na zewnątrz to czułem się jakbym jeździł swoim 320i, pomimo lepszego wyposażenia i jasnej skóry. A czwarta seria jakoś mnie super do siebie nie przekonuje. Zawołam @Atreyu, bo Ty się znasz na takich rzeczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja #samochody #infiniti #g37 #handlarze #samochodyuzywane #kupnosamochodu
Pendunate - Mireczki i Mirabelki, sprzedałem dwa miesiące temu samochód. Od tego czas...

źródło: comment_1670586873orrD1hvfj0B0lti5vzy1cB.jpg

Pobierz
  • 12
@Pendunate: ale czego się spodziewasz jak masz wymagania i do tego budżet średni, więc takie auta nie mogą być perfekcyjne. za 50-60k to możesz szukać yarisa i może będzie w dobrym stanie, a nie coupe klasy premium kilkunastoletnie. a samochody 4-10k pln to są auta na granicy przejścia badania technicznego. znajdź sobie lagunę 3 coupe za 30k i masz wszystko czego potrzebujesz
@Pendunate 3 lata temu może i by ci ten budżet wystarczył. Ale sam sobie odpowiedziałeś, albo zaniedbany egzemplarz, albo po powodzi... Czyli co musisz zrobić? ZWIĘKSZYĆ BUDŻET, albo nie budować sobie ego kilkunasto letnią klasą premium..

Tylko kup normalny kilkuletni samochód w tym budżecie i tyle
@viollu: @Mac02: nie wspomniałem, że budżet mogę podnieść. Nie to jest problemem, tylko ogólna sytuacja. G37 są aktualnie tylko 4 na otomoto, żadne nie wykracza 60k. Mogę dorzucić 10-15k, ale po ogłoszeniach nie widać poprawy w tym zakresie.
@Pendunate: 335i to zasadniczo 320i, tylko z motorem który się odpycha ( )

Natomiast nawet między 330i, a 335i (szczególnie po sofcie) jest spora różnica ze względu na moment na kołach

Na fajne 335i raczej trzeba by trochę dołożyć, ale nie ma alternatyw tj. rwd + dobry automat + turbo i potencjał na chore moce. Jest jeszcze 6er z tego okresu, ale to trochę kanapa już,