Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#!$%@? DPD to najgorszy kurier z jakim miałem doczynienia, paczka miała dzisiaj dotrzeć ale nie bo typ wyłączył telefon i wpisał, że nieudana próba doręczenia mimo, że od rana siedzę jak zjeb pod oknem i czekam na przesyłkę. Na infolinii oczywiście odpowiedź i co nam zrobisz #!$%@? czekaj do poniedziałku. Już chyba 3 taka sytuacja z tym patokurierem, w dodatku jeszcze typowi nie chce się wejść na pierwsze piętro i zawsze dzwoni żeby zejść bo on ma problem i go kolano boli. Nawet z pocztą polską nie miałem nigdy takich cyrków.
#dpd #kurier #gorzkiezale #truestory
  • 7
@Turtle1380: Ja miałem podobnie z typem z DPD. Miał mi dostarczyć paczkę, chciałem zapłacić za nią pobraniem, kartą na miejscu, w informacjach podałem, że mój domofon nie działa i że ma dzwonić telefonem jak będzie pod blokiem. Dzień doręczenia, dostaję sms, że mnie nie kurier nie zastał w domu i że dnia następnego mam oczekiwać na dostawę. #!$%@? dzwonię do gościa i pytam dlaczego nie zadzwonił. Zero reakcji, "będę jutro". Następny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabissimo: Ja pisałem skargę to mi odpowiedzieli, że jak paczka doszła nienaruszona to nie ma podstaw do skargi xd A to że dzwoni żeby zejść po paczkę to jak ciężka przesyłka to kurier nie ma obowiązku wnosić jej, z tym że on żadej paczki nie wnosi nawet jak prawie nic nie waży.
@Turtle1380: Czy coś się wyjaśniło z paczką? Mam ten sam problem.. zamówiłam do mamy paczkę - info w linku do śledzenia - dwie próby podjęcia, mama cały czas w domu i nikt się nie kontaktował. Paczka „wróciła” do punktu 30 km dalej. „Wróciła” bo myśle się kurier się nie pofatygował w ogóle na wiochę z ta paczka ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie mam jak odebrać tej paczki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Leon_12: tak był w poniedziałek i dostałem paczkę, na moje pytanie dlaczego w piątek sie nie raczył pojawić mimo, że ja byłem w domu cały czas odpowiedział że miał zawaloną pakę i odbił na magazynie moją paczkę ale jej nie wziął bo nie było miejsca xd. Miałem też taką sytuację jak twoja i paczka niestety wróciła do nadawcy a ja dostałem zwrot pieniędzy. Tak to jest z tymi patokurierami, nawet jakbyś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Leon_12: Klasyka xd wymówka ich lenistwa zawsze się znajdzie. Dobrze, że chociaż doszła bo z tego co kojarzę to oni w regulaminie mają że po 2 nieudanych próbach następuje zwrot do nadawcy