Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lvl, na tinderze dosyć łatwo mi znaleźć ONS ale ostatnio szukam do związku dziewczyny.
Jakiś czas temu poznałem na tinderze fajną szarą myszkę. Inteligentna, dobra praca, niebrzydka i szczupła. Zapłaciła nawet za siebie co jest rzadkie. Na pierwszym spotkaniu całowaliśmy się i była chemia. Na drugim spotkaniu było już gorzej, dziewczyna była dosyć przemądrzała i niezbyt chętna na pojechanie do mnie. Poza tym miała już 26 lvl a mówiła, że nie ma wciąż dużego doświadczenia związkowego. Zerwałem po tym spotkaniu kontakt wiadomością to się nie uda i dzięki. Dziwne bo odpisała na to że szkoda i chętnie by się spotkała ze mną. Nie odpisałem nic na to już. Może za szybko skreślam różowe? Miała dosyć dużo zalet i mogło cos z tego wyjść.
Jakie wy macie zasady do spotkań z różowymi z tinder? Dajecie więcej cierpliwości, czy szukacie tak długo aż ktoś spełni więcej wymagań i nie będzie was wkurzał przemądrzałością na przykład, albo potencjalnym byciem kłodą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #podrywajzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6393357a2665a775f25d15f7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
Przychodzę z pomocą jako samozwańczy ekspert. Myślę, że czasem warto spotkać się parę razy i masz wtedy lepsze spojrzenie na sytuację. Miej na uwadze że to tinder i dużo tam dziwnych rzeczy. W mojej ocenie warto podpytać o cele w życiu itp od razu można wyczuć czy osoba myślącą czy szuka bankomatu a to chyba najważniejsze w związku. Nudny ten mecz czekam na karne. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mam 27 lvl, na tinderze dosyć łatwo mi znaleźć ONS ale ostatnio szukam do związku dziewczyny.

Na pierwszym spotkaniu całowaliśmy się


Współczuję priorytetów. Nie znajdziesz w ten sposób nikogo komu będziesz mógł zaufać na 100%, a przede wszystkim kogoś z kim jesteś w stanie zbudować zdrowy związek. Takich jak Ty, przecałowanych albo i gorzej może mieć na swoim koncie setki. Osobiście bym się brzydził.
  • Odpowiedz
bbcc4ea1ea: @Bogeson
No tego trochę żałuję, bo potem próbować przywracać kontakt ciężka sprawa. Jeśli chodzi o szukanie bankomatu to ta różowa mocno zaznaczała, że płaci za siebie i to nic nadzwyczajnego. Większość loch z tindera jakie spotkałem to księżniczki, które obrażone by wyszły szybciej niż wykazały chęć zapłacenia...
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
bbcc4ea1ea: @technojezus
W wieku 26 lvl nie mieć poważniejszego związku na koncie przez ładną dziewczynę. To trochę dziwne. Niby mówiła, że mierzyła się z depresją i jest introwertykiem, ale wiemy jak jest. Atrakcyjne, normalne kobiety są wyłapywane przez chłopaków już w czasach gimnazjum, szkoły średniej, studiów.
Dla mnie osobiście czerwona flaga.
A doświadczenie seksualne, nie chciałbym być nauczycielem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
W wieku 26 lvl nie mieć poważniejszego związku na koncie przez ładną dziewczynę. To trochę dziwne. Niby mówiła, że mierzyła się z depresją i jest introwertykiem, ale wiemy jak jest.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale to nie ma nic do rzeczy. Przecież jest tyle ładnych dziewczyn, czy przystojnych facetów, którzy przez różne rzeczy, są nadal singlami. Jak ktoś kogoś kocha, to nie będzie mu przeszkadzało, że ten ktoś nigdy nikogo nie miał, albo miał
  • Odpowiedz