Wpis z mikrobloga

kochani,

jakie polecacie kanały na youtube z ciekawymi rzeczami do "słuchania" ? Odpalam co prawda tablet z filmikiem, ale na niego nie patrzę bo robię robotę. Nie mniej - włączam sobie np jakiegoś fajnego gościa u Zychowicza, jakiś standup, Makłowicza czasem (chociaż tu trzeba czasem zerknąć ;)) itd. Macie do polecenia jakiś kanał? Pereferuje raczej takie dłuższe materiały min 40 minut. Spektrum zainteresowań takie w miarę typowo męskie oprócz motoryzacji. Czyli historia, jakieś ciekawostki, geopolityka, bandyterka, wywiady z ciekawymi ludźmi itd.

#podcast #youtube #ciekawehistorie #sluchowisko #rozowepaski #niebieskiepaski #geopolityka #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne
  • 17
@DrGreen_2: @fjord: nie mam takiego czegoś jak spotify to raz a dwa, że też zależy mi żeby to nie było takie "uwagochłonne" aż, czasem nie usłyszę czegoś, nie mogę się też zbytnio skupiać tak naprawdę, więć raczej coś takiego, że jak przez 30 sekund nie usłyszę o czym jest gadane to się nie zgubię w słuchowisku :D.
@Blahhblahh: to sobie załóż darmowe konto i nie szukaj problemu gdzie go nie ma. Masz tam pełno wywiadów i ciekawych rozmów gdzie możesz od dowolnego momentu słuchać i tak jest fajnie.