Wpis z mikrobloga

Inpost gdzieś zagubił moją przesyłkę z Allegro, po napisaniu do nich tylko ogólnikową odpowiedź dostałem że zgłoszenie zostało przekazane do oddziału i zostanie wyjaśnione. I od środy żadnej odpowiedzi.Też coś dziwnego się działo z tą przesyłką bo niby wg trackingu 2x została wydana do doręczenia i 2x nie trafiła do paczkomatu. Ktoś się orientuje ile takie sprawdzenie bedzie trwało i kiedy dostanę odpowiedź ? Jaka jest najlepsza i najszybsza metoda zwrotu pieniędzy za tą przesyłkę bo wątpię że jeszcze do mnie dotrze. Składać reklamację poprzez stronę Inpostu czy pisać do sprzedawcy Allegro, co będzie szybsze i lepsze ?
#inpost #paczkomaty
kowalski79 - Inpost gdzieś zagubił moją przesyłkę z Allegro, po napisaniu do nich tyl...

źródło: comment_1670630578fQEJQLmd5ALnLE3cYv1jeR.jpg

Pobierz
  • 3
@kowalski79:
Nie napisałeś, czy to kurier, czy paczkomat. Jeżeli chodzi o kuriera, to Inpost gwarantuje dostawę w ciągu 14 dni (czyli opóźnienie to doręczenie w czasie powyżej 14 dni) od nadania (termin przewidywany to D+2 dla usługi Inpost Kurier oraz D+1 dla usługi Allegro Inpost Kurier). W przypadku usługi paczkomatowej to tutaj termin jest tylko deklarowany i wynosi dla usługi Inpost Paczkomat D+2, a dla Allegro Inpost Paczkomat D+1. Tutaj nie