Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Monochromatyczny_: ostatnio kompletuję duplo (proszę się nie śmiać, kaszojad jeszcze mały i występuje ryzyko wchłonięcia smol elementów ;) i też kupuję zestawy 'mix w torbie/pudle ok. Xkg' i sortowanie tego jest jakby rozpakowywaniem świąt i alternatywnej wersji dzieciństwa. Dokupuję też konkretne klocki na sztuki żeby więcej ciekawych rzeczy dało się zrobić z zestawów które już mamy. Nie myślałam, że to będzie tyle satysfakcji dostarczać.

Na 'małe' klocki niestety jeszcze nie pora,
@shitty_support Ja przyznaje ze jestem lowca skarbow, uwielbiam te perelki, ktore znajduje niekochane po latach i potem dumnie stawiam na polce. Tutaj np mam krowe, ultra unikat, pewnie ok 100pln, 2 x zielona glowa kita fisto (rzadki mistrz jedi), 3 unikatowe fogurki ze star warsow, 2 z piratow z karaibow. Reszte sprzedam dalej za tyle samo co kupilem., ale juz posortowane, odrzucone podrobki zeby ktos mial z tego fun. Ja tymczasem dobijam
@Monochromatyczny_: Spoko, ostatnio kupilem uzywke na alle i sie nacialem, bo sprzedajacy sprytnie ukryl 2 mankamenty, dlatego celuje w nowe figurki ale niektorych cena jest zaporowa. Na olx sporo widzialem ale boje sie ze tam tez beda ukryte wady po zakupie, wiec pomyslalem ze zapytam
@Monochromatyczny_: Tak, to wiem. Ale czasem sama wysylka wyniesie ponad 50 zl a posrod polskich sprzedawcow malo ofert jakich szukam. Z reszta opis uzywek tez nie jest jednoznaczny. Dla sprzedajacego very good condition dla mnie moze okazac sie average condition. Ta co bralem z allegro, mianowicie saesee tiin, opisany byl jako stan kolekcjonerski, po otrzymaniu wiekszej ilosci zdjec stwierdzilem, ze rzeczywiscie stan jest kozacki, a po otwarciu paczki okazalo sie, ze