Wpis z mikrobloga

@Reinspired: prawie 60 komentów a wszystkie mylne w większości, to jest instagramerka, ma onlyfans i ch wie ile stron https://www.instagram.com/polishgirl_in_heels/ jak nawalają codziennie foty na konta, to kupują mase ciuchów, co myślisz, że nawet jak na ali kupi taniej to nie sprzeda tego potem x razy drozej? poza tym sporo mają za darmo na reklaame (typu wpisujesz jej nick z insta w sklepie i masz ileś tam% zniżki), sam widziałem sporo
Zauważenie produktu jest pierwszym koniecznym krokiem przed jego potencjalnym kupnem, nie uważasz?


@fantazm: tak. A jaki krój/ kolor ma sukienka z posta OPa? Ale tak z pamięci powiedz, nie sprawdzaj ;)
@Reinspired: Tak samo na aliexpres w recenzjach produktu, różowe chyba myślą że jeśli prezentują/recenzują ciuch to mogą się zachowywać jak prostytutki.


@Aokx wstawienie zdjęcia w sukience to prostytucja? Wam mentalnie do skrajnych islamistów niewiele brakuje.
@ksaler: Nie wiem, ja akurat nie zwracałem uwagi na sukienkę ;).

Natomiast gwarantuję, że jakbyś miał do wyboru 100 stron po 10 sukienek, najbardziej zwracałbyś uwagę na zdjęcia z bardziej pikantnymi szczegółami ;).
Nie wiem, ja akurat nie zwracałem uwagi na sukienkę ;).


@fantazm: no widzisz czyli #!$%@? reklama. I co z tego, że zwróciłeś na nią uwagę? ;)

Kochanie, widziałem ładną sukienkę dla ciebie. Nie wiem jaką, ale modelka pokazywała dupę na zdjęciu ;)
@ksaler:
Powtarzam: ja nie szukałem sukienki tylko zobaczyłem laskę na mikroblogu, a Ty najwyraźniej czegoś nie rozumiesz.

Jeżeli szukałbyś wśród stu granatowych sukienek jedną czerwoną - znalazłbyś od razu, bo by się wyróżniała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni lubią sobie popatrzeć na zgrabne kobiety. To taki nasz odruch. Jeżeli szukasz sukienki i masz 100 ogłoszeń do przejrzenia to spora szansa, że najpierw zobaczysz te które się wyróżniają. Czy to takie trudne
@MisPalkis: kiedyś napisałem jej na ig czy robiła operacje plastyczne na twarzy to mnie zablokowała xd. Myślałem też że to jakiś trans bo ta twarz jest jak wklejona ale po tych fotka widać że baba
Powtarzam: ja nie szukałem sukienki tylko zobaczyłem laskę na mikroblogu, a Ty najwyraźniej czegoś nie rozumiesz.


@fantazm: po prostu pokazuję Ci, że krzykliwa, rzucająca się w oczy reklama nie musi być skuteczna, bo przesłania sam produkt - czego przykład mamy tutaj, bo zapamietales modelkę, a nie produkt. I tyle.