Wpis z mikrobloga

Zrobiono sekcję 35 pacjentów którzy umarli "nagle" w domu do 20 dni po zaszczepieniu. Z tych 35 odrzucono 10 osób (miały jakieś inne choroby przed śmiercią).

Wynik badań: 5 osób z 25 najprawdopodobniej umarły z powodu uszkodzeń serca po szczepieniu. Te 5 osób zmarły do tygodnia po szczepieniu.

A to są tylko zgony w domu. A co z tymi co umarli nagle poza domem? Można się tylko domyślać.


Pan Campbell omawia to badanie:

#koronawirus #covid19 #ciekawostki #medycyna #zdrowie #kardiologia #kardiolog #serce
hansschrodinger - Zrobiono sekcję 35 pacjentów którzy umarli "nagle" w domu do 20 dni...
  • 39
@hansschrodinger: Abo wybierasz 0,19% ze umzesz jak zachorujesz albo sie szczepisz i wtedy nie wiadomo co wybierasz.

Sceptycznie (dosc delikatnie powiedziane) jednak podchodze do takich rewelacji.

Co nie zmienia faktu ze caly ten cyrk ze szczepionkami przejdzie pewno do historii - tej niechlubnej.
To nie wynosi tyle dla każdej grupy wiekowej. Umierali głównie starsi, w Polsce w 2021 średni wiek zgonu to 75 lat a w Anglii to 82 lata.


@hansschrodinger: Oczywiscie ze nie. Ale skoro szczepionke kaza brac kazdej grupie wiekowej to policzylem calosc. Liczymy wszystkich do szczepionki to liczymy wszystkich do statystyk.

A te mowia ze na calym swiecie na 650 mln zachorowan zmarlo 6,5 mln (czyli 1%)

I teraz tylko musimy
@hansschrodinger: no to zostaniemy. I tak bys mi nie wytlumaczyl dlaczego uznajesz probke 25 osob za wystarcajaca do obliczenia 20% (oczywiscie yl kazdy przedzial wiekowy itp) a nie uznajesz probki 650mln (a nawet 5x wiekszej) w ktorej statystycznie MUSIAL byc kazdy przedzial wiekowy.

Twoja probka jest lepsza niz moja bo? Bo uwzglednia caly przekroj? Tymi 25 osobami?
@Grooveer: nazwiska grooveer, dawaj nazwiska kto się tam tak bardzo z nim nie zgadza, bo takie anegdotyczne stwierdzenie, to ja znam wirusologów którzy się z niego nie śmieją. Jak narazie, to jakiś gość, jednak z tytułem doktora, i czyta oficjalne dane, tylko z oficjalnych źródeł. Więc powiedz nam grooveer, czemu ten pan to szur tak troszke dokładniej?

Dam przykład jak dokładniej mam na myśli...

Uważam, że grooveer to kłamca i manipulator,
@Grooveer: widzisz grover, jeżeli chcesz coś udowadniać, to nie powinieneś zaczynać od poszukaj sobie, bo to ty mi udowadniasz swoją błędną racje. Ale ok pójde o krok dalej i zobacze te panią i się odezwe, zobaczymy jakiego wtedy fikołka zrobisz
Prof. wirusolog Agnieszka Szuster-Ciesielska


@Grooveer: A są już badania czy zaszczepienie się i przejście covida (w tym kilkukrotne) eliminuje ryzyko powikłań gdy jest się w stanie zaawansowanego alkoholizmu?

pójde o krok dalej i zobacze te panią


@Orlenc: Przemyśl czy chcesz zobaczyć tę Panią, ja odradzam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grooveer: No grooveer, sprawdziłem te panią, i w sumie nic ciekawego nie widze, zaczynając od tego, że ani słowa o campbellu, więc nie wiem czemu się na nią powołujesz, a kończąc na tym, że widze z jakimi ta pani ludźmi wymienia wiedze... Niedzielski, Horban itp, cała szajka ludzi którzy klamią od 3 lat, i wielokrotnie im kłamstwa i głupote wytykano, jak zamykanie lasów, na temat skuteczności maseczek, raz mówili że trzeba,
Orlenc - @Grooveer: No grooveer, sprawdziłem te panią, i w sumie nic ciekawego nie wi...

źródło: comment_1670683448InsqFVac14pXC64f7MZ7H9.jpg

Pobierz
@Grooveer: bum fikołek. Gościu co ty mi za źródła szurskie dajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

masz swój fullfact

https://fullfact.org/about/funding/

Do 2018 sponsorowany tylko przez lewicowe fundacje, następnie od 2019 od pandemi, porządnie sponsorowany przez facebooka. Sponsorowany równierz przez google.

A więc, sponsorowane przez lewice, znaną z tego, że chcą równości ale nie pozwalają wyrażać zdania innego niz w głównym narzuconym nurcie, jak np. trans kobieta to nie
Orlenc - @Grooveer: bum fikołek. Gościu co ty mi za źródła szurskie dajesz ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_1670685896BEtEVBeIy0wTzXq5cyMCdI.jpg

Pobierz