Wpis z mikrobloga

Jeżeli mam TV LG CX oraz PS5 i XSX, to jaki soundbar byłby dla mnie najlepszą opcją? Zależy mi oczywiście na utrzymaniu jak najwyższej jakości na obydwu konsolach, czyli HDMI 2.1 (4K 120Hz) Polecicie coś? Aha i zapytam jeszcze o podłączenie. Czytałem, że najlepiej podłączyć soundbar pod eARC w TV, u mnie będzie to jedno z dwóch HDMI 2.1, w drugie podłączę jedną konsolę, a co z drugą? Pod zwykłe HDMI? Wtedy jednak nie korzystam z pełnego potencjału. Dobrze rozumuję, czy są jakieś inne patenty?
#xbox #playstation #telewizory
  • 7
@podpiko: no nie ukrywam, że nie duży, bo posiadam kino 5.1. więc soundbar, to taki trochę kaprys, żeby sobie TV z lepszym dźwiękiem oglądać, czy w jakieś mniejsze indyki pograć. Tak do 1000 zł. maks.
@sberatel: zbędny komentarz, chcę bo słuchanie wiadomości w TV na systemie 5.1 jest męczące, nawet jak ustawię 2.1, ponieważ mam duże i głośne kolumny. Wystarczy taki powód? Jak nie to podam inny, stać mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dewey skoro pytasz to nie szukaj polemiki. Po pierwsze sounbary nie mają nic wspólnego z jakąkolwiek jakością. Jeśli chcesz nie męczącego, nie nachalnego dźwięku to użyj analogowego wyjścia audio w tv. Podłącz to niego np. jakieś kolumny edifier albo coś w podobie
@wojciet: Całkowicie zgadzam się z przedmówcą. Soundbary to nieporozumienie. Ja podłączyłem do TV monitory odsłuchowe Adam F7 które udało mi się kupić używane w bardzo dobrej cenie. Żaden soundbar nawet za kilka tysięcy nie ma podjazdu do takiego systemu. Dobrze kolega @wojciet radzi. Kup jakieś przyzwoite głośniki z wbudowanym przedwzmacniaczem i podłącz do wyjścia sluchawkowego w TV.
@podpiko stary to jest jeszcze nic. Czytaj to. Piszę poważnie. Zdarzało mi się serwisować te gówna... z dwa razy pomyślałem, że może coś odzyskam z tego gówna. Wyciągałem przetworniki (mam ich z 15) i wniosek: nie do użytku bez względu na model. Gówna. O subach to nawet pisał nie będę. Wiesz co jako jedyne jest cokolwiek warte z tego gówna. Baterię z pilotów bo pasują do płyt głównych. I to nie przesada
wojciet - @podpiko stary to jest jeszcze nic. Czytaj to. Piszę poważnie. Zdarzało mi ...

źródło: comment_1670692144D3INFSK6777EZaDgyjhtJd.jpg

Pobierz