Wpis z mikrobloga

@wojna @dr_gorasul @biesy @mmafame @Richyrich @konradpra @Cogito-sum @neurotiCat @Bolxx454 @JohnCasey @Polska5Ever @moby22 @kronikarz91 @Kunszt @b1ac @znmd @printf @sromota @b1ackjack1 @szurszur @PeaceDeepSoul @marmisia @dotnsau @DamianO1995 @oneoropos @msky85 @Zings @bobson92 @mrmacix @mxco88 @Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie @LeKosmita @Eligo @kobiaszu @beeeitch @bananowy_testosteron @BiedyZBaszkoj @xaveri1983 @jaskan @Apsik94 @Koniasz @PROTEST_DOSC @Shrug @omeprazol @Yurakamisa @matuesz_adamiec @Czata49 @Minikus @altell

Wołam wymienionych, niestety nie jestem w stanie wymienić wszystkich, którzy zasługiwaliby swoją działalnością - rozpowszechniających kłamstwa na temat ćwiczeń wojskowych, podjudzających przeciwko ukrainie, obrażających polskich ochotników walczących tam za naszą wolność, szerzących strach i niepewność z powodu niedoborów lub cen surowców, krytykujących naszą pomoc wojskową itd. Słowem, wołam wszystkich z frontu działających ramię w ramię z rosyjską propagandą.

Na pewno zechcecie udowodnić swoje intencje, zapisując swoj nick i datę na kartce papieru i sfotografować go na tle jakiegoś polskiego szyldu na ulicy, że piszecie to wszystko z Polski i umiecie się posługiwać alfacetem łacińskim( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do dzieła, piszecie aż listy do posłów jakie te ćwiczenia(powtarzane od jakichś 30 lat) są nagle(akurat po napaści rosji na ukrainę)nieludzkie i sprzeczne z konstytucją, co to dla was zrobić małe zdjęcie?

Może zacznę, żeby was ośmielić

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #pobor #mobilizacja #wojsko #wojskopolskie #wojna #wojnainformacyjna #dezinformacja #manipulacja #orki #onuce #onucowewpisy #onucealert #kacapy #kacap #rosja #ukraina #ukrainainfo #front #pis #propaganda #propagandabanderowcow #polska
Pobierz Kierowca-ufo - @wojna @drgorasul @biesy @mmafame @Richyrich @konradpra @Cogito-sum @n...
źródło: comment_1670707319QMbZyKE9SwAjFmnurrPrDK.jpg
  • 91
@MrMacix:

no przecież to ruskie konto jest, ale inteligentni inaczej z moderacji od 4 miesięcy nie potrafią tego zrozumieć, hajsik z orlenu płynie i białkov ma #!$%@?


Moja działalność temu przeczy, twoja wręcz przeciwnie.
@Czata49:

Że Ci się chciało płodzić taki gniot. Nudne musisz mieć życie. Trzym się ufo.


Nie chciało mi się, za dużo tu tych onuc żeby zwalczać je wszystkie, ale dokladam swoją cegiełkę.

PS. Kłamiesz coś z tym zdjęciem, przecież wy tam macie już ze 2 metry snuegu.