Wpis z mikrobloga

@ChwilowaPomaranczka: czyli mezczyzna moze stac sie biologicznie kobieta hmmm a jak wyglada wymiana chromosomow? Czemu atakujesz ad personam i przypisujesz mi wlasne cechy jedno to blad logiczny a drugie projekcja nazywa sie w psychologii i jest mechanizmem obronnym. Albo kak wyglada zmiana szkieletu ktory jest inny u kobiet i mezczyzn albo mechanika dzialania półkul mozgu tez sie to wymienia??( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChwilowaPomaranczka: nie jestem wierzący nie rozmawiam o wierze a ty drugi raz mowisz nie na temat. Chcesz porozmawiac o Bogu to chyba nie ten tag. Zawsze mowisz nie ma temat?? Ale z grzeczności odpowiem nie ma ludzi niesmiertelnych jak nie ma zmiany plci biologicznej. To kto kim sie czuje hmmm jeden czuje sie bogiem inny napoleonem a inny jest mezczyzna i czuje sie kobieta. Z wiara jest inna sprawa bo polega
@ChwilowaPomaranczka: zauważyłem juz ze bardziej Cię obchodzi wiara i Bóg bo dwa razy nie na temat o tym powiedziałeś. Mysle, ze nigdy nie dowiesz sie prawdy bo brak dowodu na istnienie czegos nie znaczy ze jest to nieprawda ale tez moze byc to nieprawda wiec nie masz co sobie tym glowy puść. Tak samo pewnie, nie dowiesz sie czy istnieje jakas inna cywilizacja we wszechswiecie itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ivan_Sekal: możliwe, ale kim ja jestem by o tym myśleć? Nie jestem wybitnym teoretykiem, a twardo stąpającym po ziemi wykopkopkiem który zakłada że możliwe są dziedziny fizyki czy psychologii których nie znamy jeszcze. Tak jak istnienie obcych czy zmiany świadomości płci. Ale o ile ten problem nie dotyczy mnie czy bliskich pozostawiam to nauce a nie sam zgrywam eksperta. Polecanko