Wpis z mikrobloga

Ja czegoś nie rozumiem. Co roku zbiera się tyle tysięcy nabuzowanych patriotycznie młodych ludzi gotowych do uśmiercania wrogów Ojczyzny (według napisów na niektórych transparentach), gotowych bronić Polski przed lewackimi zakusami tęczowej Brukseli i pedalskiego Berlina, wysławiających polski oręż itd., a tu ochotników na ćwiczenia tak mało, że rozsyłają zaproszenia po randomach, natomiast na Wykopie kwik, jakiego tu dawno nie było. O co tu chodzi?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
zgubilem-konto - Ja czegoś nie rozumiem. Co roku zbiera się tyle tysięcy nabuzowanych...

źródło: comment_1670725608p1kTuC5niEAcEcXSWQLqsK.jpg

Pobierz
  • 21
@zgubilem-konto: co innego bronić swojej ojczyzny jak zostanie zaatakowana a co innego walczyć w nie swojej wojnie, w którą wplątali cię politycy których nie lubisz i skończy się tak, że ty nie będziesz żył a oni zgarną pochwały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
a tu ochotników na ćwiczenia tak mało, że rozsyłają zaproszenia po randomach, natomiast na Wykopie kwik, jakiego tu dawno nie było. O co tu chodzi?

@zgubilem-konto: Widocznie nie wiesz, ale nie każdy człowiek ma konto na Wykopie. Kiedy ktoś w prawdziwym świecie coś powie, a potem na Wykopie ktoś powie co innego, to wcale nie są te same osoby.

Radzę od czasu do czasu wyjść z domu, by odzyskać kontakt z
@zgubilem-konto: Odpowiem ci jak typowy lewak z #neuropa który nie chce przyjmować muzułmańskich imigrantów do swojego domu.

Nie po to płace podatki żeby sam się tym zajmować. To jest rolą państwa aby zorganizować chętnych tudzież łapanki na ulicy by zapełnić kadrę w wojsku.

P.S. krzyczeć na Marszu Niepodległości mogę sobie co chce, puki co żyje wolnym kraju.