Wpis z mikrobloga

@vanzs: Za ogarniętych rodziców, za wszelkiego rodzaju kombinacje :D Ale w głównej mierze chodzi mi tutaj o to, że kiedyś zapalony pracoholik doszedł do wniosku, że solidna przerwa w niewolnictwie też jest potrzebna. O tak jakoś bym to opisał. :D
@ShiftyMan: „Pieniądze to nie wszystko” - jest to tekst ludzi biednych, albo mentalnie i finansowo albo tylko finansowo. Otóż mój drogi, bez pieniędzy nic nie ma, począwszy od jedzenia po usługi typu lekarze. Ograniczyłeś używki bo cię na nie nie stać, a nie dlatego ze tak chciałeś. Na ta chwile, jeszcze nie osiągnąłeś całkowitego dna, gdzie zebrzesz by mieć na papierosy czy piwo.
@Megawonsz_dziewienc: Otóż wiem o czym mówisz, ale jestem zabezpieczony. I tu jest sęk :D Prace dorywcze sprawiają mi o wiele więcej przyjemności niż praca na etat u Januszexa :D Powoli zacząłem rozwijać to co lubie robić, a nie to co mi każą.
@Megawonsz_dziewienc: Oho. Madruś. Z tych bogatych jak rozumiem (σ ͜ʖσ)
Śmieszy mnie to, ze gdy ktos napisze „pieniądze to nie wszystko” to juz sie mu wrzuca, ze to tylko tak biedni gadaja. Po czym okazuje sie, ze tak naprawde to biedni z biednymi sie o ten tekst kloca xD
OP uwaza, ze dzieki temu wyszedl na prosta. Super. Gratuluje i trzymam kciuki bys
@LLyn: Może źle to opisałem, bardzo ogólnikowo, ale przez ostatnie 10 lat walczyłem o każdy głupi grosz w januszexie, tracąc przy tym własną kontrolę nad sobą, zatracając się w nałogi, i chcąc się pokazać z jak najlepszej najbogatszej strony, zawsze wychodziło odwrotnie.....
@ShiftyMan: Bardzo dobrze opisales! Po prostu ludzie spłycają sobie wypowiedzi innych pod swoją narracje jaka im pasuje… wiec sie odnioslem do jednego takiego .
Mysle, ze powinienes byc dumny, ze wyszedles na prosta. Nie kazdy ma okazje tego dokonac jak ty. Wazne, ze czujesz sie silniejszy i stabilniej chodzisz na nogach. Serio.
Nie pozwol innym wmowic Ci jakis bzdur do glowy ()