Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 497
Aha, czyli w dalszym ciągu mamy iść, tylko że w drugiej kolejności. Łaskawca.

Ja absutnie nie jestem przeciwny służbie wojskowej, jednak uważam, że w pierwszej kolejności powinni wziąć udział posłowie i senatorowie Lewicy oraz jej pozaparlamentarni członkowie wraz z rodzinami.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekazfeministek #bekazlewactwa #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
F.....e - Aha, czyli w dalszym ciągu mamy iść, tylko że w drugiej kolejności. Łaskawc...

źródło: comment_1670752505WLC65LL7c6YlNMFL8hgiea.jpg

Pobierz
  • 36
no tak, ale Polacy przestali się upominać o swoje już dawno temu, więc jasne że politycy nie będą sobie brudzić rąk. Protest miliona ludzi szybko by rozwiązał sprawę, ale tak naprawdę nikogo to nie obchodzi.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: strajk kobiet guzik osiągnął, to już lepiej iść na te ćwiczenia a potem w ramach "ćwiczeń" z bronią iść na Sejm, tu już się mogą osrać w majty
@Fracture: Aż odpaliłem sobie program lewicy bo się zastanawiam za czym oni są, skoro ostatnio wypisują takie głupoty.

Prawo do przerwania ciąży do 12. tygodnia. Czyli przywrócenie stanu sprzed wyroku TK? Mi po tych protestach jakiś czas temu i wypowiedziach wydawało się, że chcą jeszcze dłużej dawać możliwość aborcji a nie przywracać status quo.

Parytety dla kobiet wszędzie gdzie się da i kontrole w firmach czy są równe płace (ciekawe, że
Parytety dla kobiet wszędzie gdzie się da i kontrole w firmach czy są równe płace (ciekawe, że od lat nierówne płace ze względu na płeć są zabronione prawnie. Nie mam pojęcia co oni chcą kontrolować XD).


@CyfrowyD: niby w jaki sposób miałoby to być w ogóle kontrolowane?. Przecież może być tak, że ktoś na tym samym stanowisku zarabia mniej od innej osoby bo po prostu ma mniejszą wiedzę xD ale według
Przecież może być tak, że ktoś na tym samym stanowisku zarabia mniej od innej osoby bo po prostu ma mniejszą wiedzę xD


@muchatse: Na pewno ludzie będą chętnie zatrudniali kobiety na stanowisku gdy okaże się, że trzeba jej ustawowo wyrównać pensję do najwyższej w zespole dla osoby o podobnym stanowisku. Chyba już tylko sprzątaczki by zatrudniali w korpo XD

Nie, to nie jest przywrócenie status quo sprzed wyroku TK. Przed wyrokiem
@CyfrowyD: W Polsce masz przewagę kobiet wyborców za sprawą emerytek- kobiety są emocjonalne i głosują za państwem opiekuńczym- dlatego socjal i benefity dla kobitek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jakiś mężczyzna głosuje na lewicę to dla mnie jest kompletnym zerem i bezmózgiem- ta partia niczego nie oferuje dla pracującego mężczyzny a nakłada tylko więcej podatków i obowiązków.
@Kaczypawlak strajk kobiet został przeczekany, dodatkowo rozbiły go od wewnątrz jakieś karierowiczki chcące się wypromować.

Przecież to najprostsze metody wygaszania strajków, ludzie wprost pisali że tak będzie i żeby się nie poddawać manipulacji. I co? I nic, ludziom się znudziło i rozeszli się do domów.


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: Strajkować to może budżetówka i studenci- a wtedy była okazja bo studiowali zdalnie.
Większość ludzi pracuje w sektorze prywatnym, więc nikt nie zaryzykuje w większej
Prawo do przerwania ciąży do 12. tygodnia. Czyli przywrócenie stanu sprzed wyroku TK?


@CyfrowyD: Nie wiem czy ktoś cię poprawił już, ale przed wyrokiem TK aborcja była legalna tylko w 3 przypadkach:
-wady płodu
-zagrożenie zdrowia i życia matki
-gwałt

TK usunął pierwsza przesłankę i teraz można tylko w przypadku zagrożenia zdrowia i życia oraz gwałtu.

Lewica i liberałowie z PO chcą legalnej aborcji na żądanie do 12 tygodnia ciąży z