Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 183
Przypominajka, że Platforma sprzed kilkunastu lat, a Platforma dziś to dwie różne partie. Kiedyś liberałowie likwidujący przymusową służbę wojskową, dziś neokomunustyczna i populistyczna klika w stylu PiSu i Lewicy, opowiadająca się za niewolnictwem.

Dość powiedzieć, że w śmietance partii znajduje się dziad, który chce żeby młodzi mężczyźni zmieniali mu za darmo pieluchy w DPSie.

#pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #maskulinizm #prawamezczyzn #mizoandria #bekazprawakow #bekazlibka #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
F.....e - Przypominajka, że Platforma sprzed kilkunastu lat, a Platforma dziś to dwie...

źródło: comment_1670752634pYxvDqmz1dCkZuyZNfIUo4.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Fracture: to zakichany alkoholik i tak ogarniał służby, że służby go nagrały. Życiowy nieudacznik. PO zlikwidowało pobór, bo likwidowało finanse armii, wiesz jakie to oszczędności były w kupnie i serwisie sprzętu? Z 13 mld złotych zabrali na modernizację techniczną wojska
  • Odpowiedz
rozumiem krytykowanie ich za popieranie obowiązkowego wojska ale utożsamianie ich z komunizmem to gruba przesada xd


@Himedanshi: mentalnie się od pisu i lewicy serio nie różnią, mają też byłych komuchów w szeregach jak tamci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fracture: Ale ty wiesz że on pił do służby zastępczej, którą wywalczył w czasach kiedy po pierwsze każdy szedł do wojska, a po drugie faktycznie można było zostać zabitym przez aparat państwa, prawda?
  • Odpowiedz
@Fracture: Wszystkie partie w Polsce chcą realizować program PiS. Nie ma np. żadnej z propozycją zlikwidowania armii poborowej w razie wojny, żadna nie planuje likwidacji 500+. Myślisz, że np. taka lewica zezwoli na dowolność w sprawie aborcji gdy wygra? Nie, przywrócą status sprzed wyroku TK po prostu XD Tak przynajmniej obwieszczają w swoim programie na stronie.

Swoją drogą ciekawy pomysł z tymi DPSami. Bo narracja jest zawsze taka, że mężczyźni walczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Fracture: platforma to był ściek polityczny tak samo jak i PiS, banda kolesiów. Po prostu ich czołowi reprezentanci prezentowali się o klasę lepiej niż te patałachy. Nie zmienia to faktu, że ani jedna, ani druga partia już nigdy nie powinny dojść do władzy w Polsce, problem jeszcze wiekszy- nie ma innych na ich miejsce.
  • Odpowiedz
@Fracture To żaden komunizm. To pieprzony populizm. Banda podstarzałych Januszy i Grażyna pieprzaca bzdury. Nie ma za tym żadnej ideologi poza próbą prześcignięcia PiS w populizmie.
  • Odpowiedz
@Fracture: Kilkanscie lat temu nie było wojny u naszych granic - to jest główna zmiana. Dzisiaj nikt kto podważa sens budowania rezerwy ludzkiej na wojne nie może być nazwany inaczej jak antypolak. Kwestia jest tylko co do metod i rozmiaru jej budowania.
  • Odpowiedz
. Dzisiaj nikt kto podważa sens budowania rezerwy ludzkiej na wojne nie może być nazwany inaczej jak antypolak.


@szurszur: A czy nie jest większym antypolakiem ten kto tworzy klimat w kraju niesprzyjający obywatelom mającym go bronić? Dla mnie to Ty jesteś wręcz przykładem mobilizatora. Mobilizowałbyś i prześladował wszystkich facetów.

Jeżeli obywatele czują, że mają czego bronić to będą tego bronić. Niektórych krajów nikt nie będzie bronił czy go teraz zmuszą do
  • Odpowiedz
@CyfrowyD: Demagogia nieprzeicetna widze leci. Naprawde musisz bardzo nienwidzić Polski i Polaków jeżeli piszesz coś takiego.

Co mają do zyskania młodzi faceci gdyby wygrali wojnę przeciw Polsce? Absolutnie nic, bo żadna partia ani nie reprezentuje mężczyzn a już tym bardziej pracujących mężczyzn


@CyfrowyD: O napisąłeś o tym co zyskają młodzi faceci po wygraniu wojny przeciwko Polsce. No ja wiem od kogo waśc jesteś skoro z takiej perspektywy piszesz martiąc
  • Odpowiedz
Istnieją jednak kraje które mają bardziej zróżnicowane społeczeństwo i są nastawione na imigrantów. Głównie na zachodzie Europy


@CyfrowyD: Jak to już Zachód nie upada?
  • Odpowiedz
Jak to już Zachód nie upada?


@szurszur: Czy ja kiedyś pisałem, że jestem przeciwko zachodowi albo upada? Nie przypominam sobie.

No ja wiem od kogo waśc jesteś skoro z takiej perspektywy piszesz martiąc sie o facetów z kraju, ktory wygra wojnę z Polską.


@szurszur: Ah, klasyk :D To ciekawe za kim Ty jesteś skoro główną osią twoich zainteresowań są bezkresne prześladowania mężczyzn w Polsce i na Ukrainie bez jakiejkolwiek empatii
  • Odpowiedz
To ciekawe za kim Ty jesteś skoro główną osią twoich zainteresowań są bezkresne prześladowania mężczyzn w Polsce i na Ukrainie bez jakiejkolwiek empatii dla niej


@CyfrowyD: Nie to Ty tak klamliwie twierdzisz. Bezkresne prześlandowanie meżcyzzn bedzie dopiro jeżeli byłoby realizowane oddanie państwa agresorowi.

Może mam nietypowe poglądy, ale walka powinna być o coś według mni


@CyfrowyD: No jest o to żeby Rosja nie narzuciłą jeszcze wiekszego zamordyzmu i prześladowań na
  • Odpowiedz
@szurszur:

to termin fachowy


Tak, termin propagandowy używany przez polityków, trepów i innych zwolenników niewolnictwa. Równie dobrze można mówić o rezerwach rozrodczych albo rezerwach mycia kibli politykom. Rezerwą to może być ktoś, kto zgłosił się dobrowolnie do wojska, a nie zwykli mężczyźni, którzy z wojskiem nie chcą mieć nic wspólnego.
  • Odpowiedz
. Bezkresne prześlandowanie meżcyzzn bedzie dopiro


@szurszur: Już jest. Ci ludzie zostali zmuszeni do pozostania w kraju. Dla ciebie to prześladowanie jest chyba dopiero jak ktoś umrze albo w ustawę jest wpisane jak niegdyś o murzynach, że są obywatelami gorszej kategorii XD Zakaz wyjazdu obywateli ze względu na płeć w jakimkolwiek państwie to prześladowanie.

No jest o to żeby Rosja nie narzuciłą jeszcze wiekszego zamordyzmu i prześladowań na podbitym terenie niz
  • Odpowiedz