Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kondziu96: konstytucja mówi o braku dyskryminacji ze względu na płeć. Dla mnie to jest oczywiste, że żadna ustawa nie powinna zawierać słowa kobieta, ani mężczyzna. Prawo powinno być stanowione dla obywatela i kropka, a nie jakieś podziały wbrew konstytucji.

@etutuit: Jak konstytucja jest o glupotach to trzeba ja poprawic a nie naginac rzeczywistosc do krainy fantasy
@sipcabej raz, równouprawnienia nie ma i nie było, a dwa, twoje koleżanki to trochę... Słaba grupa reprezentatywna. Ja nie znam osobiście żadnej osoby popierającej przymusowy pobór.

Mają Staśko jakoś też jest aktywna w tym temacie także argument "czego feministki nie..." odpada.
Mają Staśko jakoś też jest aktywna w tym temacie także argument "czego feministki nie..." odpada.


@Bury_Zenek: Maja Staśko znajduje się w tej sprawie na obrzeżach feminizmu. Poza tym pytanie o opinię w kontekście poboru teraz i już jest zafałszowywaniem wyników. Bo gdybyśmy się zapytali "kto powinien bronić państwa w sytuacji realnego zagrożenia", to już zapewne w 90% odpowiedź brzmiałaby "mężczyźni". Równość n i e i s t n i e j
Poza tym pytanie o opinię w kontekście poboru teraz


@kilemile: ta? Tyle, że ona o poborze w ten sposób wypowiada się już pół roku. > Równość n i e i s t n i e j e.

@kilemile: W Polsce nigdy nie było równouprawnienia. Rządzą nami konserwatyści. Czego ty się spodziewałeś xD