Wpis z mikrobloga

@Fracture: dla nich tylko kobiety są obywatelami, mężczyźni to niewolnicy bez żadnych praw, więc wszystko się zgadza
Mój #!$%@? Ojciec jest feministą, więc z pierwszej ręki znam ich ideologię w porównaniu z którą nazizm to raj.
  • Odpowiedz
@Fracture:
- wtorki na saunie tylko dla kobiet, wcześniejszy wiek emerytalny tylko dla kobiet, darmowe staże i praktyki w IT tylko dla kobiet

- obowiązkowe ćwiczenia wojskowe i pobór do wojska tylko dla mężczyzn

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fracture: razem z obywatelami ma podejście jak islamiści z ludźmi, gdzie u razem obywatelami nie są biali mężczyźni, a u islamistów nie są ludźmi ci, którzy nie wyznają konkretnej wersji islamu.
  • Odpowiedz
@lemianek123: żyd podczas nazizmu kiedy miał dosyć bycia śmieciem mógł iść do Niemców po szybką eutanazję.
Ja miałem już kilka prób samobójczych ze względu na dyskryminację i traktowanie przez tego #!$%@? mojego Ojca.
Zdecydowanie wolałbym być żydem podczas nazizmu nić mężczyzną w obecnych czasach.
  • Odpowiedz
dla nich tylko kobiety są obywatelami, mężczyźni to niewolnicy bez żadnych praw, więc wszystko się zgadza

Mój #!$%@? Ojciec jest feministą, więc z pierwszej ręki znam ich ideologię w porównaniu z którą nazizm to raj.


@sqlserver: powiedz mi jak to kurla dziala - co ojciec mysli sam o sobie? Tez sam siebie uwaza za gorszego? Matka dominuje w domu?
  • Odpowiedz
@TMP_2137: tylko w tym roku byłem u 5 terapeutów i nie chcą mnie przyjmować, bo mówią, że nie są w stanie mi pomóc.
U psychiatrów byłem w sumie u 14 ale to jest totalny bezsens - żadne pigułki nie pomogą na to, że się ma ojca feministę, które całe życie wyżywał się na mnie za to, że chciał mieć córkę a nie mnie.
  • Odpowiedz