Wpis z mikrobloga

Mam rozkmine co wybrac czy kompakta CZ p01 omega czy subkompact CZ Rami?
Co bedzie lepsze do noszenia? Niby Rami mniejszy wiadomo ale zebym pozniej sobie brody nie plul na strzelnicy ze kupilem takiego dziwolaga, p01 jest duzo bardziej uniwersalny, z drugiej strony wielkosc Rami ulatwia zycie na codzien. Co byscie wybrali? #bron #strzelectwo
othe2137 - Mam rozkmine co wybrac czy kompakta CZ p01 omega czy subkompact CZ Rami?
...

źródło: comment_1670770111M8QFBmJH7RZPRuWjgIovpP.jpg

Pobierz

Rami czy p01

  • rami 45.0% (9)
  • p01 55.0% (11)

Oddanych głosów: 20

  • 6
@othe2137: Pytanie czy serio będziesz nosił. Przeważnie nosić się chce do zakupu. Potem nagle jak widzisz ile z tym zachodu, ograniczeń, odpowiedzialności etc to zaczynasz zostawiać w domu. Na końcu nosisz tylko na strzelnicę. Wiec jeżeli to ma być sportowe a nie ochrona to ja bym na twoim miejscu patrzył na frajdę na strzelnicy bo na koniec tylko to się liczy. Prywatna opinia - można się nie zgadzać.
@zielony11: @zwierzu90: dokladnie taka jest geneza z pomyslem zakupu Rami, moze jak jest maly i poreczny to wtedy bedzie chetniej noszony, tylko tez mam watpliwosci czy nie skonczy sie na tym ze wyladuje na strzelnicy z subkompaktem ktory jest zabierany tylko w to jedno miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba sobie odpuszcze i zostane przy zakupie p01