Wpis z mikrobloga

Jakis czas temu namalowalam taki obraz. Niby miał być Minotaur, obraz posklejany z części, bo facet sfotografowany osobno, babka osobno, plus jeszcze dokleiłam ten łeb byczy, skądś tam zerżnięty.

No i tak patrzę sobie i co spojrzę, to zastanawiam się, czy pod dupą chłopa nie powinien być jednak widoczny kawałek jajec. Nurtuje mnie to, bo tam jest ta noga i ona wygląda mi trochę jak taka zmutowana rakiem moszna wisząca z dupy, może powinnam stopę wtopić w tło, a dorobić mniejszy i subtelniejszy kawałek wora? A może ja się nie znam na anatomii, może tam nic nie powinno być w tej pozycji, cholera...

#malarstwo #art #sztuka #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #malujzwykopem
Onkosfera - Jakis czas temu namalowalam taki obraz. Niby miał być Minotaur, obraz pos...

źródło: comment_1670772842tlil5kkI37VukiliMd2uUS.jpg

Pobierz
  • 11
@Onkosfera
Nie mogłem się powstrzymać i przybrałem tę pozycję. Według mnie noga spoko wygląda, bo tak po prostu łatwo kucnąć w ten sposób. Jednak wór powinien być widoczny jeżeli chcesz być anatomicznie poprawna.

Może prawą nogę jech oprze na kolanie i wtedy też zrobi się miejsce na pokazanie jajec?
@Onkosfera: teraz widzę ze źle zaadresowałem wpis. Ale co do klejnotów myślę że są dwie opcje albo takie ala dawid Michała, będzie subtelnie ale czy będzie pasować do minotaura?! I druga opcja takie minotaurowe, ale wtedy nie będzie subtelnie.
A kawałek ptaka powinien być żeby jajca nie wyszły jak jakiś guz.
A obraz bardzo ładny, swoją drogą.