Wpis z mikrobloga

@DarthRegis: to i tak nic przy tych co jak kasjerka kończy liczyć - wielkie zaskoczenie, że portfel będzie potrzebny i zaczyna się szukanie w kurtce/torebce. #!$%@? mnie jasny strzela jak widzę coś takiego.


@saggitarius_a: najgorszy sort ludzi, niestety 80% to oczywiście stare baby i/lub karyny. Nie wyciągnie portfela dopóki jej nie zaskoczy lampa że pieniądze lub karta potrzebne, co dzieje się dopiero w momencie gdy usłyszy ile do zapłaty, a
  • Odpowiedz
Nikt nie będzie mnie poganiał, najmniej wyrozumiałe są stare baby, które już się pchają do pakowania.
Nigdy się nie spieszę, całe życie się spieszyłem do tej pory i wystarczy.
  • Odpowiedz
jak kasjerka ogarnie płatność to #!$%@? kolejnego klienta i zakupy się mieszają, dlatego ja najpierw pakuję zakupy na spokojnie a potem płacę - miło że powiedziałeś że Cię wtedy #!$%@? strzela, będę to robić troszkę wolniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sierpek: ale ty masz silną psychikę

kiedy masz wyjąć portfel jak musisz łapać zakupy bo kasjerki jak robity #!$%@? nimi i nie da rady wygrać z nimi
  • Odpowiedz
@DarthRegis: @seboxtc:
W Kauflandzie do którego chodzę na zakupy jest taka pani kasjerka co kasuje tak szybko, że nie nadążam z pakowaniem towaru. Kilka razy próbowałem się z nią scigać ale zawsze przegrywam. Ona wie że gdy towar znajduje się na taśmie to trzeba się go szybko pozbyć żeby klient nie czekał zbyt długo. Ja jestem inny, lubię sobie spokojnie pakować towar do siatek i słuchać rytmicznego pikania skanera. Niestety
  • Odpowiedz
@PonuryZielarz: właśnie to uwielbiam w krajach zachodnich - zero pośpiechu i wrogich spojrzeń od następnych osób w kolejce. Oduczyłam się już stresu przy kasie i teraz nawet w Polsce mi się nie spieszy. Zawsze najpierw pakowanko zakupów, a potem płatność - to tylko trochę więcej czasu do poczekania a o ile mniej stresu. W takiej Holandii każdy się do Ciebie uśmiechnie i spokojnie poczeka aż spakujesz wszystko, wyjmiesz portfel, zapłacisz, schowasz
  • Odpowiedz
właśnie to uwielbiam w krajach zachodnich - zero pośpiechu i wrogich spojrzeń od następnych osób w kolejce.


@Krolowa_Nauk: Poza Niemcami, tam ludzie mają #!$%@? na punkcie punktualności i pośpiechu :)

Niemcy mają kija w dupie. We Francji sobie z ekspedientką jeszcze pogadasz o synu jej kuzynki co był w szpitalu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz