Wpis z mikrobloga

@ElMatadore: mam wrażenie, że ten temat poza wykopem jest trochę martwy. W pracy, w rodzinie, albo generalnie w innych mediach jakoś cisza, w sumie cała afera zaczęła się na wykopie i w gruncie rzeczy tutaj pozostała. Nie śledzę absolutnie wszystkich możliwych mediów, ale jak na temat, który jest grillowany od tygodnia na wykopie i trochę na twitterze, to poza nim w mainstreamie jest o tym dosyć cicho.
@cutecatboy no wlasnie ja mam wrazenie ze temat poszedl do mediow, jest w internecie poza Wykopem, tylko ze no z Sieradza poszlo dementi, a teraz zaczyna sie przesuwanie okna Overtone'a i mniej lub bardziej zobowiazujace dyskusje o woju i "obowiazku wobec ojczyzny" i nie widze zeby ktokolwiek z posluchem sie temu realnie postawil
W pracy, w rodzinie, albo generalnie w innych mediach jakoś cisza, w sumie cała afera zaczęła się na wykopie i w gruncie rzeczy tutaj pozostała.


@cutecatboy: haha co ty bredzisz, temat był w głównym wydaniu wiadomości TVP i odnosił się do niego Jarosław oraz Błaszczak, u mnie wśród znajomych to może nie temat numer 1, ale na pewno temat numer 2