Wpis z mikrobloga

@pawelczixd: jako grajek okazjonalny, nie nawiedzę koncertów niebiletowanych, ale jak mówisz że już tam się odwala szajs, to nie wiem płacisz za bilet to jakoś się treba zachować, myślałem, że piszesz z perspektywy grajka
to ja
n.....n - @pawelczixd: jako grajek okazjonalny, nie nawiedzę koncertów niebiletowanyc...
@nightrain: nie nie, chodzi mi stricte o Moderat na Torwarze (dałem tag w sumie). Oglądałem filmiki z zagranicy i tam ludzie się bawią po bożemu a u nas płyta głównie stała. W Katowicach w lipcu było zresztą podobnie - trochę tego nie rozumiem bo jednak nikt przypadkowo na koncert za 150 zł nie przychodzi
@krowi_placek: Zawsze mnie bawi jak ktoś marudzi, że Polacy są marudni :))) sorry, że nie wywijalem i bawiłem się po swojemu. Nie jestem tancerzem, na koncert idę słuchać muzyki a nie bawić się w just dance. No ale wiadomo, jestem smutny i zgnębiony życiem. Idę się pociąć, elo.
@pawelczixd: Zerknąłem na nagrania z Bad Kingdom z Pragi, Mediolanu, Tuluzy i Warszawy i nie zauważyłem żadnej różnicy w zachowaniu publiki. A to dobry kawałek do porównania, bo zdecydowanie taneczny, a telebim za zespołem dobrze oświetla widownie i widać jak się ona zachowuje.
@darydarylosu: no ja porównywałem jednak z Tuluzą i widzę, że tam na Bad Kingdom jest jednak lepsza atmosfera. Nie wiem, ja czuję się rozczarowany bo byłem jakiś czas temu na Arcade Fire i tam publika mnie pozytywnie zaskoczyła - a wczoraj pierwszy raz byłem świadkiem sytuacji, że trybuny się lepiej bawiły niż płyta