Wpis z mikrobloga

Zarówno te wrzutki jak i twoja informacja jest gówno warta bez podania tempa produkcji przed wojną i obecnie.


@zbierski9: Nieprawda. Przeczytaj uważnie co napisałem zanim zaczniesz coś mi zarzucać. Nie odnosiłem się do wpisów o zmniejszeniu produkcji o czy teraz piszesz, a o całkowitym jej wstrzymaniu.
Info dla tych, którzy uwierzyli w propagandowe wrzutki, że Rosja nie jest już w stanie produkować nowoczesnej broni, a fabryki stoją.


@szurszur: Ja sobie nie przypominam wrzutek że nie są w stanie produkować tylko że nie są w stanie produkować ich tyle by uzupełnić straty ponoszone na froncie. Wielokrotnie zamożniejsza korea płd zamówione przez nas 180 K2 będzie dostarczane do 2026r czyli 35 rocznie a Rosjanie tracą 60 czołgów miesięcznie (i
@Moisze: Wpływ na to może mieć trochę fakt że koreańska zbrojeniówka to prywatne firmy które muszą mieć zysk, a rosyjska zbrojeniówka zwłaszcza od wybuchu wojny to de facto centralne planowanie więc mogą naklepac więcej linii produkcyjnych niż wymaga rynek bo państwo ma takie zapotrzebowanie i wyłoży hajs. A u nas nie robi sie dodatkowych linii produkcyjnych bo państwo nie zamawia a państwo nie zamawia bo jest za długi czas oczekiwania z
@szurszur: Jaki ty małostkowy jesteś i nie potrafisz przyznać się do błędu. Jest wojna. Dzisiaj fabryka stanęła bo brakuje im części (co jest prawdą, poczytaj wpisy Kamila Galejewa), za tydzień rusza znowu bo części się znalazły. Jaką mamy z tego informację? Żadną ze względu na to że minimalne wahania w skali rocznego cyklu wojennej produkcji i nadal nie znamy wolumenu.

Zarówno z tego newsa Nexty jak i twojego nie wynika absolutnie
Wpływ na to może mieć trochę fakt że koreańska zbrojeniówka to prywatne firmy które muszą mieć zysk, a rosyjska zbrojeniówka zwłaszcza od wybuchu wojny to de facto centralne planowanie więc mogą naklepac więcej linii produkcyjnych niż wymaga rynek bo państwo ma takie zapotrzebowanie i wyłoży hajs. A u nas nie robi sie dodatkowych linii produkcyjnych bo państwo nie zamawia a państwo nie zamawia bo jest za długi czas oczekiwania z powodu braku
@zbierski9: No i dalej nie jestes w stanie zrozumieć o czym pisałem. Chodziło o tych, którzy twierdzili, że Rosja nie jest w stanie w ogóle produkowac nowych czołgów. A info o dostarczaniu nowych modeli było już kilka tygodni temu na branżowym Defence24. I z tego też nic nie wynika?

. Jaką mamy z tego informację? Żadną ze względu na to że minimalne wahania w skali rocznego cyklu wojennej produkcji i nadal
Przecież to jest news z marca. Na tamten moment to mogła być prawda...


@jankes83: Tak srednio, bo zaraz potem okazało się, fabryki pracuja na 3 zmiany.
Poza tym przecież na wykopie ludzie to co w tamtym niusie twierdzili jeszcze jesienią i ja do takich wpisów się zwracam w pierwszym poscie. Wiec to, że nius z marca nie ma absolutnie znaczenia.
@szurszur: fajnie, jaka skala?
bo jeśli w znacznych ilościach to czemu remontują starocie typu T-62?
które, co bardzo ważne, korzystają z zupełnie innej amunicji niż późniejsze konstrukcje więc jeśli zostaną wprowadzone w większej liczbie jeszcze bardziej skomplikują logistykę amunicji

nie dotyczy to modernizacji T-72 i ta jest sensowna ale no właśnie... jakie liczby? bo jeśli produkują 1 T-90 miesięcznie to ,może i mogą produkować nowoczesną broń - i co z tego?
fajnie, jaka skala?


@Fearaneruial:

jakie liczby?


@Fearaneruial: Słuchaj w którym miejascu ja napisałem, że produkuja na skale taką jak poprzednio? J
Dlatego jeszcze raz wyraźnie - odnosze się do tych którzy twierdzili, że Rosja nie wyprodukuje żadnego czołgu. Jak widać produkuje więc dowiodłem swoją rację.
To że wiekszość w tym watku przekreca mój wpis i pod wpływem syndromu wyparcia szuka sposobu aby poprawić sobie samopoczucie to nie mój problem.
A