Wpis z mikrobloga

przypominam jako fanboy #thelastofus , ta gra nigdy nie powinna się ukazać na pc, straciła status legendarnej dzięki takim zagraniom #sony , teraz jest już zwykłym tytułem co każdy sobie może w niego zagrać, już widzę te #!$%@? mody i zasrane benchmarki że jest 2 pixele wiecej niz na konsoli, tfu
#gry #ps5 #pc
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karix98:

straciła status legendarnej dzięki takim zagraniom #sony , teraz jest już zwykłym tytułem co każdy sobie może w niego zagrać

Marszczenie do urojonej elitarności bo kupiło się konsole X zamiast Y xD Takie #!$%@? sprawia że nie różnisz się niczym od jakichś pajaców PCMR czy innego koksa.

@szalony_kundel_lenina

eksy to największy rak branży, który trzeba jak najwcześniej zaorać

Kolejna debilna skrajnosc xD Firma robi markę od zera i wydaje na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@karix98:

oczywiscie, dzięki takim zagraniom to gra miala cos ciekawego, była speceficzyna, legendarna, teraz zrobiła sie zwykłym tytulem co sobie kazdy moze zagrac, nie dlugo bedzie lezec za 40zł klucz na jakims eneba, jak zwykły smiec, bezsens totalny, tak samo sony sobie strzela w kolano wydając to bo po co ktoś mialby ich konsole kupowac jak mozna w to zagrac na pc i to na dodatek "za darmo", logika


Czy chodzi
vateras131 - @karix98: 
oczywiscie, dzięki takim zagraniom to gra miala cos ciekawego...

źródło: comment_1670846996k8C2hlEHc44IUXP6p0OyPn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vateras131: ja mam w edycji kolekocjonerskiej więc te smieszne pudełka plastikowe to #!$%@?, nadal lepsze 40zł w pudełku na półce niż 40zł klucz gdzies tam w necie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vateras131:

"Ekskluzywna" kopie to masz właśnie na pc przypisana na zawsze do konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo trollujesz albo ładnie was wytresowali xD
  • Odpowiedz
wystarczy zobaczyc chociaz by tag cyberpunk jak sie podniecają pceciarze ze mają to co powinno byc w grze bo moderzy dodali


@karix98: To chyba dobrze, nie? Skoro twórcy swoje niepowodzenia, głupie pomysły czy brak featurów tłumaczą brakiem kasy i czasu to mody robią to za nich. Co ciekawe mody też mogą być implementowane na konsole jak np w Skyrimie
  • Odpowiedz