Wpis z mikrobloga

@DJ007: Generalnie testując ten algorytm miałem tyle różnych wyników przy różnych ustawieniach że pewnie tak. Tylko chciałem się odgryźć tym wszystkim cwaniakom co pisali żeby dać se spokój bo to nie działa. Taka tam szpileczka. Teraz zaplatam w to algorytm ewolucyjny żeby znaleźć najlepsze ustawienia, bo tamte były z palca.
@TeslaPrawdziwy: Jak już ogarne algorytm to będę do niego dodawał inne instrumenty. Będę potrzebował mocy obliczeniowej, to może kilka osób z tagu pozwoli na dołączenie do mojej sieci obliczeniowej. Na moim kompie to co najwyżej jeden instrument policze, może 2 ale to maks.
aż OP załaduje tam grubą kasę i skończy się jak zawsze. Inaczej matematycy już dawno byliby miliarderami


@europa: Nie każdy matematyk przetrwa obsunięcia i bezwzględnie zaakceptuje wskazania systemu, a też rynki się zmieniają i każdy algorytm może kiedyś się posypać. Chyba Medallion Fund Simmonsa miał obsuwę w covidzie ponad 30%, więc skoro zdarza się to mocarzom, to niejeden matematyk na takim zjeździe obsra zbroję i straci wiarę w swoje dziecko.
@europa: @DJ007: Nie żartujcie, nie będę w to ładował żadnej kasy. Po pierwsze myślałem o tym żeby robić analizy i stworzyć portfolio, jak przyjdzie mi zmieniać robotę. Po drugie jeśli chciałbym na tym zarobić to sprzedawał bym dostęp do analiz, jeśli rzeczywiście były by dobre. Na razie to projekt jest otwarty i każdy może sobie to zobaczyć i pogrzebać. Nie róbcie już ze mnie jakiegoś dzbana co nie potrafi zadbać
@KrowkaAtomowka nawet nie masz pojęcia jak to działa i po co to robię a się wypowiadasz. Już nie raz widziałem jak analiza statystyczna działa w praktyce, i ktoś kto miałby o tym jakiekolwiek pojęcie nigdy by czegoś takiego nie napisał.
@KrowkaAtomowka: Jak bym się słuchał takich mądrali jak ty to nic bym w życiu nie osiągnął. Nie raz już słyszałem, że jakiś temat jest za trudny, że nie opłaca się go dotykać bo i tak sobie nie poradzę. A ja zaprojektowałem kilka urządzeń które komercyjnie świetnie się sprzedają. Napisałem kilka fajnych aplikacji i każda z tych rzeczy przerastała tych ludzi którzy właśnie mówili tak jak ty.
@KrowkaAtomowka: No i przede wszystkim sam proces powstawania projektu jest ważny, a nie to czy będzie on działał finalnie czy nie. Ja zdobędę wiedzę i doświadczenie które wykorzystam w przyszłości, a ty nie zrobisz nic bo wszystko będzie za trudne i w ogóle szkoda robić cokolwiek.