Wpis z mikrobloga

japa niewolniku xD jak ktoś miał wcześniej coś zaplanowane to elo


@Klepajro: dziecko jak juz sie wyprowadzisz od mamusi i zaczniesz pracowac to zrozumiesz - wiec japa i elo.

Zarabiam wystarczajaco i jestem ostatnia osoba ktora bierze nadgodziny. Ale oceniam sytuacje i jak trzeba to biore.

Na L4 w blisko 20 letniej karierze bylem lacznie moze 3 miesiace. Z cego miesiac po blokadach w kolanie i miesiac po szyciu przedramienia. Mam
Jesteś niewolnikiem który nawet chory czy obolały idzie do roboty bo kto to widział xD

Ja sobie pracuje spokojnie, jak potrzebuje l4 nikt problemów nie robi,


@Klepajro: Chory do roboty nie chodze.

Patrzaj panie niewolnik - jak ja potrzebuje wolne to po prostu nie przychodze (a wyplata sie nie zmienia). Potem odrobie. Nie musze brac lewego L4.
Wiec ja nie jestem niewonikiem a ty za to jestes sciemiaczem i pasozytem.
i co, szef piątkę ci przybił chociaż? xD


@Entelechia: Ktory? Bo juz ze 7 razy kladlem papiery.
W zadnym miejscu pracy nie planowalem L4. Te ktore wpadly byly poza kontrola.

I nigdy nie mialem z tego powodu problemow. Jak napisalem - mam resztki rigczu i nie lubie pasozytowac.
w sumie chciałbym mieć takiego pracownikami na zawołanie jak pies xD


@Klepajro: czego nie zrozumiales w stierdzeniu ze jak potrzebuje nie przyjsc to nie przychodze, nie muszac brac lewego L4? Popros kogos o wytlumaczenie.

Ale z drugiej strony to wole pracownika na zawolanie niz pasozyta sciemniajacego bo mu sie nie chce pracowac.

Komuna lvl motzno - wezme se planowane L4 bo do pracy trza chodzic. A pracodawca niech placi.