Wpis z mikrobloga

Mirki pokłóciłam się z niebieskim oto że chce mieć dzidzię bez auta...(°°

Mieszkamy w 250 tysięcznym mieście. Mamy tramwaje, autobusy, jest lotnisko a w przyszłości może i metro. Chcę mieć dzidziusia ale #niebieskiepaski mówi, że on nie będzie miał dziecka póki nie kupi auta ¯_(ツ)_/¯ jakby to miało jakieś znaczenie xDDD sam nie kupił bo jak sam mówi w budżecie nic dobrego nie kupi i same trupy...

Mówię mu, że to chore a zaoszczędzone pieniądze można zainwestować np w lepszy wózek albo chrzest dla większej rodziny albo sztabkę dla dziecka złotą.. A on pozostaje bierny, zwłaszcza, że dzieci lubią tramwaje a siostrzeniec mojej koleżanki na tramwaje nadal mówi ciuch ciuch i w zimę wypuszcza parę z ust udając parowóz

Jak mu przetłumaczyć do rozumu?
jmuhha - Mirki pokłóciłam się z niebieskim oto że chce mieć dzidzię bez auta...(╯°□°)...

źródło: comment_1670911561rWa25eyo99DLpqkKGZNoS0.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem racje ma

  • raczej ty 38.1% (341)
  • na pewno ty 61.9% (555)

Oddanych głosów: 896

  • 187
via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@jmuhha: dobry bait, trzeba przyznać

"zaoszczędzone pieniądze" wydasz na taksówki do lekarza, szpitala czy na transport dla opieki na już, bo dziecko akurat dostanie sraczki na 15 minut przed wyjściem do pracy...

No chyba że jesteś całkowicie na utrzymaniu niebieskiego i masz czas na siedzenie w domu i kombinowanie. Jakby kłótnia była o kombi to rozumiem, ale dzisiaj nawet bez dzidzi nie wyobrażam sobie życia bez samochodu.
@jmuhha oczywiście że robienie gowniaka bez samochodu to skrajna nieodpowiedzialność. Niech dziecko zachoruje, będziesz z nim #!$%@?ć w śniegu do tramwaju? No ale o czym my rozmawiamy, poziom twojego otwarcia na cudze zdanie idealnie prezentuje ankieta xd po #!$%@? w takim razie o tym piszesz, liczysz na poklepanie po pleckach? Eh szkoda chłopa
@jmuhha to proste. Już tłumaczę. W dowolnym budżecie można kupić BMW E46 330i czy to sedan czy kombi byle rdzy nie było. Potem tylko dorzucić 10k na naprawy, 30k na turbo, 20k na sportową skrzynię biegów i masz auto które może się ścigać z nową M4. Zbieranie części zajmie czasu ale warto sobie robić święta co miesiąc i zamawiać po kawałku. W międzyczasie przygotować silnik bo wypada odprężyć. No i za 3