Wpis z mikrobloga

Ehh, patrze na to podsumowanie roku i zero zaskoczenia niezmiennie od lat ulubiony gatunek to polski punk, tudzież równie polska alternatywa, do tego #spotify twierdzi że jestem w 1% największych fanów T.Love (i pobocznych projektów Muńka - Shamboo i Szwagra Kolaski) chociaż przecież głównie odtworzenia nabijam im kawałkiem "Toksyczni Czarodzieje" gdy taplam się we wspomniach i marzeniach o szczęśliwej miłości, zdradzie i innych piękno-gorzkich uczuciach. Jeśli idzie natomiast o #hiphop to odkryciem tego roku dla mnie jest #florian - ma mniej niż 1000 odtworzeń, ale gdybym była łowcą talentów, to bym mu wywróżyła jakiś tam sukces, jego spokojny, powolny i zamulisto doomerski flow i orbitowanie wokół tematu rozdrapywania ran, orbitowania za swoją milością i własnej przeszłości jest idealne do długich nocnych samotnych spacerów i inkubacji myśli samobójczych, taki idealny #doomer jako miła odskocznia od zalewu wszechobecnego zoomerskiego trapu. Nie wiem nawet jak wygląda i kim jest, bo jest tak mało popularny, że informacji na jego temat jest szczątkowa ilość. Zaś jeśli idzie o punk, tu zaskoczeń nie ma - bo królują utwory starsze ode mnie - zbuntowany kaloryfer (tu tylko nalicza #lastfm bo nie znajdziesz na spotify zespołu który rozpadł się 40 lat temu, troche offspringu, nofxa, bunkra, zielonych żab, jabol punków, grabaży na kiju, bladych loków i tym podobnych klimatów).
#spotifywrapped #muzyka
KingaM - Ehh, patrze na to podsumowanie roku i zero zaskoczenia niezmiennie od lat ul...

źródło: comment_1670923105m1oNRcEncahFVuqSZ3YbEb.jpg

Pobierz
  • 6
@nitrochaser: no właśnie jak weszłam w to jako gimgówno tak do teraz grubo po 30tce nie potrafię wyjść, 2012 był dla mnie szczęśliwym okresem i jakoś utknęłam w tym czasie
@ruskizydek: post punk to nie czasem sxe, strejd edgowcy,gamonie którzy wierzą że jak przestana chlac i ćpać to im się magicznie życie ułoży?nie przepadam za nimi