Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh, zawsze unikałem lekarzy, bo wydawało mi się, że przez większość chorób po prostu przejdę. W sumie tak też było, nigdy nie brałem żadnego antybiotyku a zaraz 30lv. Do czasu, około rok temu zmieniłem miejsce zamieszkania i z pracy w której dużo chodzilem i mało siedziałem, zmieniłem na taką w której dużo siedziałem i mało chodziłem. Dopadły mnie w pewnym momencie #hemoroidy najpierw po tygodniu kupiłem maść proctohemolan, a po kolejnych 14 dniach zadzwoniłem do lekarza, korzystając z usług luxmed. Przepisał mi jakieś czopki, które gładko wchodziły. Zalecił abym po 2 tygodniach do niego zadzwonił, a ja już tego nie zrobiłem. Minął rok, a u mnie nic się nie zmieniło, kilka razy czytalem przed snem, że samo z siebie nie przejdzie a w zaawansowanym stanie pomoże tylko operacja i to też nie zawsze. Na codzień nie mam problemu, nie boli mnie dupa mogę siadać gdzie chcę. Problem jest jak zaczyna swędzieć odbyt, potrafię palcem świdrować przez kilkanaście minut, aż czuję jakby śluz. Najgorzej że nie da się nie drapać, to jest niemożliwe, odczuwa się wtedy taką ulgę.. No ale potem jest kolejny etap. Pieczenie przy wypróżnianiu, podcieraniu i myciu się, jest nie do zniesienia. 3 miesiące temu zmieniłem prace i już nie mam pakietu luxmed a wydaje mi się, że na NFZ będzie tragedia. Jak widzę ceny prywatnych lekarzy, to nie wiem co robić. Miał ktoś podobnie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6397a4e97a12ddf164841fd5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
LuksusowyKalafior: ja mieszkam w Krakowie i ze wszystkich lekarzy na NFZ z jakich korzystałem to do proktologa były najkrótsze kolejki. 2 tygodnie na wizyty czekałem. Miałem kilka wizyty, zrobił mi rektoskopię. W ogóle to zdziwiłem się, bo jak chciałem się umówić to myślałem, że trafiłem do jakiejś prywatnej kliniki. Bardzo miła rozmowa, pytania kiedy mi termin pasuje, w środku elegancko wyremontowane.

Umawiaj się, miras. Z dupą nie ma żartów xD Operacja