Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem kupić pilota uniwersalnego, który ogarniał wszystkie moje sprzęty. O ile TV, amplituner to nie problem - o tyle dekodery upc/vectry to jest dla mnie wielka niewiadoma. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, rady odnośnie tego tematu? Czy idzie w jakichś modelach pilotów zmusić go do działania z jakimkolwiek urządzeniem czy ten model musi znaleźć się na liście kompatybilności?

#elektronika #telewizory #vectra
  • 6
@Kamellot: Lata temu najlepsze uniwersalne piloty robił Logitech ale już sobie odpuścili ten sprzęt. Teraz najlepszy chyba jest One For All. Mam jakąś starszą wersję która nie do końca działała z dekoderem Canal+. Napisałem do nich na FB i o dziwo dostałem szczegółową instrukcję co i jak zaprogramować razem z kodami dokładnie pod ten dekoder. Zarówno Logitechy jak i te One For All są wygodne w użytkowaniu bo są wyprofilowane. Wiele
@Gieekaa: Chciałem tacie kupić bo widzę jak się meczy, utwierdziłeś mnie żeby spróbować, właśnie wiem że logitechy były ale już ich nie ma wiec spróbuje z tym all for one, dzięki!