Wpis z mikrobloga

@Fekalny_okuratnik Ja nie mam z tym problemu i mój chłop jest zadowolony nieważne jak wyglądam więc xD Na siebie nie narzekam. Zresztą nie obchodzi mnie czy podobam się jakiemuś randomowemu chłopowi jeśli sie sobie podobam. A jak tobie sie polki nie podobaja to znaleźć sobie dziewczynę nie polkę z narodowości i tyle
@localwitch: Ale po co mi wysrywasz monolog jak to u ciebie wygląda skoro to było pytanie retoryczne dotyczące ogółu żeby pokazać ci śmieszność twojego wcześniejszego komentarza xD Uwielbiam to jak ktoś napisze coś negatywnego o ogóle kobiet to zawsze jakaś przyleci i zacznie pisać o sobie że akurat ona taka nie jest. Taki fajny przykład waszego solipsyzmu.
@Fekalny_okuratnik No ale ja nie wątpie że tak może nie jest na ogół no ale co jesli one nie chca nic z tym zrobic ani ty nie chcesz baby zza granicy to co macie w takiej sytuacji zrobić. Żadna baba nie będzie sie o chłopa starać jak moze mieć spokój więc lepiej szukać jakiejś na której zależy podobanie sie facetom
nie chcesz baby zza granicy

@localwitch: Nie, że nie chcesz tylko nie możesz. Ty zdajesz sobie w ogóle sprawę jak przeciętnemu mężczyźnie jest znaleźć i związać się z kobietą ze swojego kraju nie mówiąc już o tej zza granicy? Wy tego nie rozumiecie, bo u was wystarczy odpalić tindera i dziennie macie po kilkanaście-dziesiąt matchy z najlepszymi gościami i możecie w nich przebierać jak menel w śmietniku.

Żadna baba nie będzie
@Fekalny_okuratnik Czytałam. Przeciętnej babie jest ciężej znaleźć normalny związek niż kogoś na ruchanie/fwb bo faceci już nie chcą sie angażować w związki. Więc nie mają w tej kwestii łatwiej. Jak już to za granicą może, ale tylko dlatego że tamci tez nienawidza swoich kobiet, więc albo fetyszysta albo no po prostu też koniec końców zawiedzie. I nie, kobiety nie wolą pachniec i czekać ale same wiedzą że w ogóle sie nie opłaca
Przeciętnej babie jest ciężej znaleźć normalny związek niż kogoś na ruchanie/fwb bo faceci już nie chcą sie angażować w związki


@localwitch: XDD o #!$%@? jakie odklejenie. Nie masz pojęcia jak dużo jest samotnych facetów których jedynym marzeniem jest stworzyć szczęśliwy związek, ale wy ich traktujecie jak powietrze i nawet nie dostrzegacie bo są zbyt brzydcy i mają zbyt niski status. Pomijam już fakt, że w polsce jest prawie pół miliona nadwyżki
@Fekalny_okuratnik Ok no to sobie żyjcie mgtow. Kobiety mają prawo mieć wymagania i nie dac sie traktować jak gówno. I nie, to nie odklejenie, to moje doświadczenie. No ale jak sie szuka na apkach do ruchania to tak jest. Powiedziałabym nawet ze faceci mają czasem nawet większe wymagania niz baby. Więc koncze ta dyskusje i nara