Wpis z mikrobloga

Serio powinno być do wyboru , jeżeli kobieta ma chęć pójść do sauny bez konieczności doświadczenia że slini się na jej widok jakiś Janusz to jej wybór...a jeżeli chce to idzie do mieszanej i tyle.
@sEB-q Bez przesady. Laski też potrafią zachowywać się jak napalone małolaty i tak faceta taksowac wzrokiem że to faceci przy nich pełna kultura.

Mi przeszkadza tylko to, że babki już mają swoje dni w saunach i dostają jeszcze strefy.

W dodatku płacisz taki sam hajs za karnet mimo, że nie masz części dni dostępnych tak samo jak one. Gdzie tu równość?
@Darth_Gohan pewnie że potrafią ale myślę że proporcje nie są porównywalne. Ale nigdzie nie napisałem że ma to się odbywać kosztem facetów, ot raczej presja na właściciela żeby zainwestować i te strefy rozbudować żeby każdy czuł się komfortowo ale i też bezpiecznie. Naprawdę mam 3 kobiety w domu i niestety wiem że to nie one są problemem ....
@sEB-q: Ja tam do tej pory nie widziałem jeszcze ani jednej inicjatywy żeby to faceci mieli dzień / strefę dla siebie w saunie. Pewnie też by się znalazło trochę facetów którzy wstydzą się iść do sauny z kobietami.

Twoje kobiety może nie są, inne niestety potrafią być. Teraz też już widziałem marudzenie, że nie mają dostępu w "swoje dni" do sauny parowej i jak to tak ma być z Aquparkiem. Zero
@oliwkowemydlopodprysznic ja się nie #!$%@?. Jak ktoś coś robi prywatnie to jednak jest jego decyzja. Pytanie OPa było na temat Wrocławia i Aquaparku więc piłem przede wszystkim do niego oraz kilku innych przybytków gdzie hajs podatników wędruje.

Po prostu się nie zrozumielismy i tyle :)

Wiem że możesz w kilku miejscach po prostu sobie wynająć saunę i korzystać tak jak chcesz więc :)

Chyba jeszcze w fitness academy którejś był podział według
@Darth_Gohan: Są też 100% męskie sauny we Wro, tak po prostu. Tagi bardziej dlatego żeby był kontekst skąd to pytanie o saunach, widać tutaj że 3/4 osób udzielających się w wątkach aquaparkowych nigdy tam nie była i to tylko dla nich jakiś symbol w ich walce - i też uważam, że przy płaceniu tej samej kwoty za karnety to zwyczajnie niesprawiedliwe.
@oliwkowemydlopodprysznic Nie wiem, aż takim fanem sauny nie jestem. Starczy mi to co jest w aquaparku. Raz na jakiś czas wpieni mnie dziadek włażący do małego basenu bez wykąpania się czy zajęte przez ręczniki leżaki.

Problem nierownej ceny karnetów to akurat dla mnie był wkurzający bo się ze dwa razy naciąłem ze polazłem na saunę i pocałowałem klamkę przez dni kobiet. Trochę to irytujące było.
Ja tam do tej pory nie widziałem jeszcze ani jednej inicjatywy żeby to faceci mieli dzień / strefę dla siebie w saunie


@Darth_Gohan: w Niemczech w Berlinie już ponad 10 lat temu widziałem.
Były godziny tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn i wspólne.
Godzin tylko dla kobiet dokładnie tyle samo co tylko dla mężczyzn.
pocałowałem klamkę przez dni kobiet


@Darth_Gohan: ja bym wszedł i niech policję wzywają.
Gdyby u mnie w mieście takie gówno wprowadzili to pierwszego dnia tam idę i niech dzwonią po gestapo i zamykają mnie w obozie.