Wpis z mikrobloga

Jak tam wykopki? Argentyna wyjaśniona przez POTĘŻNĄ Chorwację? KARMA wróciła po meczu z Holandią która również miała wyjaśnić "karła"? Co tu się naczytałem jak po ćwierćfinale wykopkom dupy eksplodowały z bólu to głowa mała xD

Karma wróciła, ale do was, zawistne janusze futbolu. Teraz na kolana przed najlepszym piłkarzem w historii i modlić się o kolejne "wyjaśnienie" w finale bo tylko to wam zostało przegrywy xDD

#mecz #mundial #bekazpodludzi
  • 30
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: Już niedługo Mbappe wjeżdża w pole karne Argentyny, jak w masło. Wielki Messi spaceruje po boisku z głową w dół i szuka drobnych. Przegrywa drugi raz w finale i otrzymuje tytuł przegrywa dekady. xD
  • Odpowiedz
@DariooZ: Ja na razie to Messi dziś wjechał jak w masło w pole karne Chorwacji i zaliczył asystę turnieju po ośmieszeniu prawdopodobnie najlepszego obrońcy turnieju, ale rozumiem twoje fantazje, musi cię teraz niesamowicie piec.
  • Odpowiedz
@prezess123123: Mógł nawet strzelić 120. Piłka nożna to sport zespołowy. Zrozum. Ile razy zdobył Lige Mistrzów? Najważniejsze klubowe trofeum? Nawet transfer do PSG nie pomógł
  • Odpowiedz
@DariooZ:

Nie przesadzaj z tą akcją turnieju


Pokaż w takim razie ładniejszą asystę, albo klej białą japę

Nic mnie nie piecze


XD

Jest znakomity, ale nie ma charakteru.


Aż tak ci rozsadziło dupsko po meczu z Holandią, że zapomniałeś jego przebieg i kto jest liderem Argentyny?

Jak na razie to twój EMBAPE musi awansować do tego finału, także poczekaj z fantazjami przynajmniej do jutra
  • Odpowiedz
@DariooZ: >Piłka nożna to sport zespołowy. Zrozum. Ile razy zdobył Lige Mistrzów?
Zdobył tyle razy ile udało się zdobyc drużynie. Choć uważam że ma więcej wpływu na strzelanie brameczek niz wygrywanie meczy, tak dzaiała piłka,
W ogóle te bramki są niestotne, Messi tyle razy przyczynił się do ośmieszenia Realu i innych, że ma masakrycznie wielu antyfanów.
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: Brazylia - Szwajcaria, bramka Casemiro. Asysta Viniego przy strzale z przewrotki Richarlissona. Bramka Arabii na 2:1 z Argentyna. A jape skleisz w niedziele, gdy Leoś będzie chodził po boisku
  • Odpowiedz
@DariooZ: a wytłumacz o co chodziło z tą Ligą Mistrzów? Bo dzieki temu odkryłem że Pique grałw Man United w sezonie 07/-8 gdy zdobyli Puchar (ograli Bar wpółfianle), ale dalej nie wiem co to ma do żeczy, bóldupisz bo Mesi ma tylk o4 czy aż 4 Puchary Ligi Mistrzów z Barceloną, what's your point?
  • Odpowiedz
@prezess123123: Przecież fochy walił, bo odpadali z Ligi Mistrzów, gdy Real wygrał 3 razy z rzędu. Potem szopka, że chce zmienić klub. Nagle, że nie. Problem z zakontraktowaniem zawodnika w LaLiga. Ostatecznie osrał swój klub, zrobił afere w mediach, popłakał się i odszedł do PSG, chociaz dwa tygodnie wcześniej zaprzeczał. Mówił, że Barcelona fo jego miłość i tutaj chcę zostać, że klub go leczył itp. Potem wybrał petrodolary i tyle.
  • Odpowiedz
@DariooZ:

bramka Casemiro


Ale tu jest mowa o najlepszej ASYŚCIE turnieju, a nie o golach. Ten mi tu z golami wyskakuje na siłę żeby tylko zaznaczyć jakiś udział przy ładnych golach swoich idoli XDD Rozumiem że jako kibic Realu jesteś upośledzony, ale nieumiejętność odróżnienia bramki od asysty to już przesada. To że podałeś bramkę piłkarza który najwięcej grał w twojej ulubionej drużynie to też na pewno przypadek xD

Asysta Viniego

Bardzo
  • Odpowiedz
@ReggieNoble: Nie jestem fanatykiem Realu. Po prostu mieszkam w Madrycie i dlatego. Chodziło o asystę przy bramce Casemiro, tak się złożyło, że On i Vini z Realu. Były jeszcze inne ładne, ale musialbym poszukać. Ładnie manipulujesz, ładnie.

Ja nie napisałem, że asysta byla brzydka, tylko ze były ładniejsze. Laskowski nie jest argumentem, równie dobrze słuchaj Hajto albo Żewłakowa a potem pisz swoje wywody xD
Argument z dupy. Były ładniejsze asysty a
  • Odpowiedz
@DariooZ:

Ostatecznie osrał swój klub, zrobił afere w mediach, popłakał się i odszedł do PSG


Przestań kłamać niedorozwoju :) Messi został zmuszony do odejścia przez problemy finansowe klubu, bo gdyby został to przekroczyliby nowy limit płac wyznaczony przez La Liga. Finalnie chciał zostać, ale nic za bardzo nie dało się zrobić. Może Laporta by coś jeszcze mógł zdziałać, ale podjął taką, a nie inną decyzję i Messi odszedł w ostatnim momencie.
  • Odpowiedz